Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Zakład uprawy marihuany - Honest Marijuana

Zakład uprawy marihuany - Honest Marijuana

Wybrałem obszar Steamboat Springs jako teren dla Honest Marijuana, ponieważ ucieleśnia on wszystko, co kocham w tym stanie - płynące rzeki i strumienie, dziewicze łąki i zapierające dech w piersiach widoki na góry, wraz z silnym poczuciem odpowiedzialności ekologicznej społeczności". Aby zapewnić, że nigdy nie będziemy przyczyną żadnych szkodliwych skutków, obiecujemy zero odpadów i minimalne czerpanie ze społeczności lub zasobów naturalnych". Osiągamy to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu, przestrzeganiu wszystkich przepisów i zobowiązaniu do jak największego szacunku dla naszego środowiska. Przekroczyliśmy wszelkie normy ustanowione przez EPA i USDA. Nasz nowoczesny zakład zajmujący się uprawą ekologiczną reprezentuje to, co mamy nadzieję, że będzie wzorem dla odpowiedzialnych, przyjaznych dla środowiska, świadomych zdrowia farm i produktów konopi w całym kraju.

Nazywamy Arthur Avenue "Drogą do Czystości" - nasze czyste i naturalne metody uprawy i pielęgnacji produktu, który jest dostarczany klientom w najczystszej formie, zawierający niewiele zanieczyszczeń i dostarczający najczystszy sposób na palenie lub spożycie.

Oto kilka faktów na temat zakładu "Honest Marijuana": Używamy wysoce wydajnego oświetlenia LEC, które zapewnia o 30% niższe zużycie energii z zasobów społeczności. Obecnie prowadzimy badania nad energią słoneczną, aby jeszcze bardziej ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

Nasz nowoczesny system bezpieczeństwa jest zgodny z przepisami określonymi przez stan Kolorado, Wydział Egzekwowania Prawa w Marihuanie oraz Miasto Oak Creek.

Honest Marijuana korzysta z zaopatrzenia miasta w wodę w ilości blisko 220 galonów dziennie. Wodomierz dokładnie śledzi nasze zużycie. Poprzez wdrożenie metody zwanej "Top Feeding" zapewniamy, że 5% lub mniej wody jest marnowane w naszym zakładzie. Nasz wysokiej jakości filtr do osadów utrzymuje osady, chlor i inne szkodliwe elementy szkodliwe dla naszego procesu, z dala od naszych dostaw wody - i z dala od miejskiej sieci kanalizacyjnej.

Około 11,25 galonów ścieków trafia do miejskiej sieci kanalizacyjnej dziennie. Wszystkie produkty używane w Honest Marijuana są zatwierdzone przez Organic Materials Review Institute i zostały dopuszczone do produkcji ekologicznej nawet w procesach spożywczych na poziomie federalnym.

Wszystkie odpady - łodygi, liście wachlarzowe i nadwyżki ekstrakcyjne - są ograniczone do odpadów roślinnych. Są one usuwane zgodnie z przepisami państwowymi i lokalnymi w małych zamykanych wysypiskach znajdujących się wewnątrz budynku. Wysypiska są umieszczane na zewnątrz w celu odbioru dopiero po przybyciu śmieciarki do budynku.

Honest Marijuana wykorzystuje tylko glebę wymienioną na liście OMRI (Organic Materials Review Institute) - około 250 stóp sześciennych miesięcznie. Po zebraniu plonów, gleba ta jest przekazywana do lokalnego przedsiębiorstwa zajmującego się kształtowaniem krajobrazu w celu jej kompostowania i ponownego wykorzystania do celów kształtowania krajobrazu.

Nasz system klimatyzacji z chłodzeniem wodnym zużywa 30% mniej energii elektrycznej niż standardowy system HVAC. Dodatkowo, system wychwytuje zmarnowaną energię i przekazuje ją z powrotem do systemu w celu ponownego wykorzystania, co daje dodatkowe 10% oszczędności energii. Gdy temperatura otoczenia zewnętrznego jest niższa niż 45 stopni, nasz system jest w stanie wykorzystać powietrze zewnętrzne i przekształcić je w kolejne 60-70% oszczędności energii. Agregaty chłodnicze/sprężarkowe są instalowane na dachu w celu ograniczenia hałasu na poziomie gruntu. Jest to tak samo głośne jak duże domowe urządzenie klimatyzacyjne.

Wszystkie rośliny są suszone na powietrzu. Używamy pieca do produkcji wosku i haszyszu, ale każdy heksan i butan (bho) jest poddawany recyklingowi w celu zminimalizowania wpływu na atmosferę.

Wszystkie nasze nawozy są ekologiczne, zatwierdzone przez USDA.

Wszystkie nasze składniki odżywcze mają gwarancję ekologiczności - certyfikat OMRI potwierdza, że nie zawierają one żadnych syntetycznych składników.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl