Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Jak określić jakość suszu marihuany

Jak określić jakość suszu marihuany

W obecnych czasach zmian, powszechna akceptacja marihuany przyspiesza na całym świecie. Warto dowiedzieć się, jak ocenić jakość suszu marihuany.

Możemy mówić dużo o legalnej marihuanie. Ostatnio marihuana wtargnęła na salony i jest dość często omawiana. Kiedyś był to temat popularny tylko wśród nastolatków i hipisów. Nie rozmawiano o niej otwarcie, a legalny dostęp był tylko mrzonką.

Nauka o marihuanie jest obecnie tak zaawansowana jak medycyna. Możemy teraz mówić o jakości marihuany. Przecież trawka może być zarówno lepsza, jak i gorsza. Nie ma powodu, aby kupować marihuanę niskiej jakości, gdy istnieje duży legalny rynek. Ale nie każdy ma możliwość palenia marihuany wysokiej jakości. Jak więc można odróżnić tę różnicę? Być może kiedyś paliłeś marihuanę słabej jakości i nie wiedziałeś, że możesz się poprawić. Być może ostatni temat, którego próbowałeś był wyjątkowy i teraz masz pytania.

Jak określić jakość suszu marihuany

  1. Czystość - Dobra marihuana to czysta marihuana, bez pestycydów i robaków.
  2. Musi też dobrze smakować! Każdy miłośnik marihuany uwielbia bogatą zawartość terpenów.
  3. Spostrzeżenia - Konopie są wysuszone, ale nie suszone zbyt długo, a żywica jest lepka, ale nie zbyt lepka. Dobra marihuana powinna być idealnie wysuszona i rozdrobniona w rękach lub zmiażdżona w kruszarce.
  4. Wygląd: Nie ma białych plam ani czarnych plam i żadnych innych przebarwień. Ma wydawać się zielonkawa i pokryta jasnoczerwonymi trichomami.
  5. High - Po paleniu powinniśmy doświadczyć oczekiwanego efektu, czyli przyjemnego i miłego stanu bez żadnych niespodzianek.

Te pięć podstawowych wartości składowych ułatwi Ci wybór tematu. Omówimy każdą z nich bardziej, abyś mógł stać się ekspertem w organoleptycznych ocenach jakości konopi.

(OG Kush fot: TeonePhoto

)Czystość

Czy jesteś świadomy tego, skąd pochodzi twoja marihuana? Niektórzy dostawcy mogą nie być tak godni zaufania, jak byśmy chcieli, zwłaszcza w tym kraju. Możemy określić, czy przedmiot jest bezpieczny do palenia poprzez zbadanie czystości produktu. Możemy zauważyć oznaki, że produkt nie jest bezpieczny do wdychania, takie jak pleśń, nieumyte pestycydy lub toksyczne rozpuszczalniki z procesów produkcyjnych.

Musi on przejść rygorystyczne testy, zanim marihuana będzie mogła być sprzedawana. Proces produkcyjny musi być również zdefiniowany i przestrzegany przez odpowiednie protokoły. Środki te nie powstrzymały wielu zanieczyszczonych produktów z konopi przed dotarciem na rynek. Zawsze sprawdzaj marihuanę pod kątem zanieczyszczeń, zanim ją kupisz.

Dowiedz się więcej o tym, jak określić, czy Twoja trawka została zanieczyszczona.

Smak

Oczywistym jest, że dobry topik będzie smakował lepiej niż niezapłodniona, źle przycięta lub wysuszona habazja. Marihuana słabej jakości pozostawi gorzki posmak i uczucie pieczenia w gardle. Nie będzie to słodkie jak cytrusy czy inne owoce, ale raczej smak spalonej masy roślinnej i chlorofilu.

Dobra marihuana ma wspaniały smak. Będziesz cieszyć się wyjątkowym, przyjemnym smakiem, bez względu na to, czy palisz jointa, czy puff z vape pena. To wszystko dzięki terpenom zawartym w marihuanie. To one sprawiają, że trawka smakuje tak pysznie. Dowiedz się więcej o terpenach tutaj.

Spostrzeżenia

Czy pamiętasz to uczucie, kiedy ściskasz topkota między opuszkami palców? Czy pamiętasz, jak się czuł? Czy jest miękki i puszysty, czy twardy i kruchy? Czy jest to sypka substancja, która przykleja się do Twoich rąk, czy stała? Tekstura Twojego przedmiotu powie Ci wiele o procesie zsiadania (jeśli taki miał miejsce), a także o jego jakości. Zbyt sucha będzie skutkować suchym dymem. Zbyt krótka jest również zła, ponieważ może sprawić, że przedmiot będzie nieprzyjemny w paleniu.

Wysokiej jakości marihuana powinna czuć się lekko sprężysta po naciśnięciu. Bud powinien mieć na sobie krystaliczny osad i być lekko lepki przy pocieraniu. Dzięki temu uwolni się pełny aromat. Konsystencja topów może się różnić w zależności od szczepu. Nie przejmuj się, jeśli Twój przedmiot ma luźną teksturę lub zbyt dużo kamienia.

Wygląd

Weź szyszkę i umieść ją na swojej dłoni. Co widzisz? Kolor starszych i bardziej wysuszonych wierzchołków może wyblaknąć. Mogą ściemnieć lub zżółknąć, a czasem zwinąć się, przez co wyglądają nieatrakcyjnie. Dobry temat jest jak tęcza. W zależności od szczepu mogą występować odcienie zieleni, a także inne kolory, takie jak czerwony, pomarańczowy i ciemny fiolet. Oto spojrzenie na to, jak konopie mogą przybierać piękne kolory.

Niska jakość może wskazywać na pleśń lub inne problemy z dziadostwem, takie jak deadwormy. Szara pleśń jest najczęstszym problemem z konopiami podczas uprawy. Szara pleśń jest najczęstszą formą pleśni, która rośnie na suszonych konopiach. Jest ona zazwyczaj biała i wygląda bardzo podobnie do cukru pudru.

Powinieneś wyrzucić każdą spleśniałą suszoną marihuanę. Dzięki temu ochronisz swoje płuca i zapobiegniesz poważnym infekcjom. Dowiedz się, jak zidentyfikować, kontrolować i zapobiegać rozwojowi szarej pleśni.

Haj

Teraz dochodzimy do ważnej, choć subiektywnej części. Jest nią wysokość. Gdy już miałeś okazję doświadczyć dobrego tematu, powinieneś zwrócić uwagę na to, jakie to uczucie. Czy jest tak dobrze, jak się spodziewałeś? Być może spodziewałeś się, że będziesz szczęśliwy, produktywny, ale zamiast tego byłeś przyklejony do swojej kanapy. Być może sprzedawca lub jego dostawca ma niezatwierdzoną odmianę i dostajesz inny temat niż oczekiwałeś. Być może akacja nie była dobrze wyhodowana, a zawartość kannabinoidów nie była ekscytująca.

Chociaż każdy szczep da Ci inne doświadczenie, nadal będziesz chciał, aby było ono przyjemne. Jakość marihuany zależy od tego, kto ją pali. Jedna osoba może preferować silniejszy haj, podczas gdy inna może preferować bardziej relaksujące doświadczenie. Nie chcesz jednak czuć się nieszczęśliwy lub mieć "zły trip".

Wnioski

Ten krótki, ale bardzo przydatny przewodnik po dobrej i złej marihuanie sprawi, że łatwo poznasz jej jakość. Możesz przejrzeć raport z laboratorium i zapewnienia o jakości przed zakupem. Możesz skontrolować próbkę, gdy zostanie Ci przedstawiona. Powinieneś zwrócić uwagę na kolor i zapach. Przetestuj produkt po dokonaniu zakupu. Jak smakuje produkt? Jak wpływa na Twoje samopoczucie? Te pięć wskazówek jest bardzo ważne, aby pamiętać, gdy następnym razem zrobisz zakupy.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl