Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Jak przechowywać trawę przez dłuższy czas?

Jak przechowywać trawę przez dłuższy czas?

Możesz skończyć z suszoną marihuaną wysychającą lub rozwijającą się pleśnią, jeśli nie znasz właściwego sposobu jej przechowywania. Spleśniała doniczka może spowodować, że susz straci swój smak i moc.

Będziesz musiał dobrze dbać o swoją wysokiej jakości marihuanę, jeśli chcesz, aby była trwała. Twoja marihuana stanie się krucha, jeśli zostanie pozostawiona w torbie na dłużej niż kilka dni.

Te proste kroki sprawią, że Twoja trawka będzie aromatyczna, pyszna i nadająca się do palenia za każdym razem, gdy po nią sięgniesz. Istnieje wiele sposobów na przechowywanie trawy przez dłuższy czas.

Jak przechowywać trawę przez kilka tygodni

Na związki aktywne Twojej trawy może wpływać temperatura, wilgotność, światło i powietrze. Najlepiej jest przechowywać zioło w plastikowej torbie, na stole lub w szulu, przez krótki czas. Najgorsze jest to, co można zrobić.

Zanim przejdziemy do tego, jak można przechowywać marihuanę, przyjrzyjmy się najpierw kilku metodom, które mogły zostać zapomniane.

Możesz myśleć, że lodówka lub zamrażarka sprawi, że twoje pąki będą miały świeższy smak. Temperatura i wilgotność w różnych lodówkach może się zmieniać, co może utrudnić zachowanie jakości suszu.

Po pierwsze, zalecamy nie zamrażać. Niskie temperatury mogą spowodować oddzielenie się trichomów i pąków. Trichomy zawierają wszystkie te składniki(kannabinoidy i terpeny), dla których używamy marihuany. Podczas mrożenia łatwiej jest oddzielić trichomy od zioła. To dlatego robienie haszyszu i kiefu jest takie proste. Unikaj zamrażarki i lodówki. Twoje zioło powinno być przechowywane w miejscu o wyższej wilgotności i temperaturze.

Nie musisz się martwić o zimno. Jeśli trzymasz swoje ziele w gorącym miejscu, takim jak w pobliżu piekarnika lub wentylatora, wyschnie zbyt szybko i straci swój aromat, co może spowodować, że stanie się ono łykowate.

Szczelny szklany pojemnik

Zaleca się szczelny pojemnik wykonany ze szkła, który ochroni trawę przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Dostępne są pojemniki plastikowe, jednak muszą być one bezpieczne dla żywności.

Szklane słoiki są najlepszą opcją dla długoterminowego, ekonomicznego przechowywania. Każdy hermetyczny pojemnik wykonany ze szkła będzie odpowiedni. Aby chronić pąki przed dostępem powietrza, góra powinna być całkowicie zamknięta. Po umieszczeniu pąków w szklanym słoju, trzymaj je z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ciepła.

Możesz również uzyskać hermetyczne słoiki z ultrafioletowymi ciemnymi okularami, aby chronić trawę przed słońcem, nawet jeśli znajduje się w dobrze oświetlonym miejscu. Temperatura jest wszystkim, co ma znaczenie w hermetycznym słoiku ze szkła UV. Twoje pąki pozostaną świeże tak długo, jak długo nie będą przechowywane w gorącej lub szafce nad piecem.

Nie powinieneś używać swojej trawy w okresie krótszym niż miesiąc. Zamiast tego przechowuj ją w szczelnym pojemniku i utrzymuj w suchości. Powinieneś zachować świeżość swojego zioła dla każdej sesji.

Jak dłużej przechowywać swoje zioło

Te kroki sprawią, że Twoja marihuana pozostanie świeża i smaczna przez długi czas.

Możesz umieścić specjalną torbę regulującą wilgotność wewnątrz pojemnika, aby zachować pąki przez wiele miesięcy.

Różne torby pochłaniające wilgoć mają różne poziomy. Wysuszony materiał wymaga wyższej wilgotności względnej, aby przywrócić go do życia. Aby zachować jakość świeżej, odpowiednio zakonserwowanej marihuany, można i należy używać pochłaniacza wilgoci. Dobre sklepy sprzedające akcesoria do palenia lub sprzęt mogą sprzedawać worki pochłaniające wilgoć.

Jeśli marihuana będzie przechowywana w szczelnym pojemniku z opakowaniem pochłaniającym wilgoć, powinna zachować świeżość przez wiele miesięcy. Do krótkotrwałego przechowywania powinien wystarczyć szklany pojemnik przepuszczający promienie UV.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl