Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

92-letnia włoska babcia produkuje smakołyki z marihuaną

92-letnia włoska babcia produkuje smakołyki z marihuaną

Poznaj Aurorę Leveroni, aka 'Nonna Marijuana, jest ona jedną z najfajniejszych babć, jakie kiedykolwiek spotkasz

92-letnia włoska babcia produkuje marihuanowe przekąski. Nie tylko uprawia wiele szczepów marihuany w swoim domu w północnej Kalifornii, ale używa tych roślin do przyrządzania medycznych marihuanowych przekąsek. Będąc Włoszką, naturalnie jej ulubione potrawy to włoskie jedzenie.

Dlaczego Nonna uwielbia gotować marihuanę? Być może wszystko wzięło się (pun intended) z jej córki, Valerie, która w pewnym momencie przyjmowała wiele różnych leków na ataki. Po zapoznaniu się z korzyściami zdrowotnymi płynącymi z medycznej marihuany, zaczęła samodzielnie podawać sobie marihuanę i w krótkim czasie udało jej się odstawić wszystkie leki farmaceutyczne.

Valeria opisuje dlaczego zaczęła używać marihuany jako swojego lekarstwa

Cierpiałam na znaczną liczbę napadów dziennie i byłam uzależniona od leków, które nie robiły żadnej różnicy. Byłam zdesperowana, więc zaczęłam eksperymentować z medyczną marihuaną i po około 3,5 tygodnia zauważyłam różnicę w moich napadach. Przestałem brać farmaceutyki i zacząłem nazywać marihuanę moim lekarstwem.

Valerie jest jedną z założycielek WAAM (Women/Mens Alliance for Medical Marijuana), która jest odpowiedzialna za pomoc w utorowaniu drogi do stosowania medycznej marihuany w Kalifornii. "WAAM jest organizacją zaopatrującą pacjentów i ich opiekunów w medyczną marihuanę na zasadzie darowizny".

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl