Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Zatwierdzona przez rząd polska uprawa i 0,3% THC w sadzonkach konopi.

Zatwierdzona przez rząd polska uprawa i 0,3% THC w sadzonkach konopi.

Według posła Jarosława Sachajko, rząd zatwierdził polską uprawę medycznej marihuany. Również w nasionach konopi można znaleźć 0,3% THC. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że ministrowie zatwierdzili obie propozycje. Teraz rozwiązania zaproponowane przez posła Sachajko zostały zaakceptowane. Co dalej? Oto więcej szczegółów.

Polski rząd zatwierdził uprawę medycznej marihuany. W sadzonkach konopi będzie też 0,3% THC.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wyniku rozmów prowadzonych przez wiele kolejnych tygodni przez posła Jarosława Sakajko. Więcej można przeczytać TUT A J.

Po wyrażeniu przez posła Kukiz'15 wstępnej zgody, minął kolejny tydzień, zanim odpowiedni ministrowie mogli potwierdzić przyjęcie przez rząd proponowanych rozwiązań. Rozmowy odbyły się w środę 21.04. Ministrowie potwierdzili zaproponowane wcześniej rozwiązania dotyczące polskiej uprawy medycznej marihuany oraz zmiany w przepisach dotyczących nasion konopi.

Nowe przepisy zostaną ustalone przez przedstawicieli rządu we współpracy z posłem Jarosławem Sachajko.

Kiedy możemy się spodziewać faktycznych zmian w przepisach

Poseł Sachajko poinformował nas, że konopie siewne będą dostępne jeszcze w tym roku.

Proponowane zmiany obejmują podniesienie prawnego limitu THC w nasionach konopi do 0,3%.

Niestety, kwestia uprawy medycznej marihuany w tym kraju to bardziej złożony temat. Nie wiadomo jak długo potrwa zanim na naszej ziemi wykiełkują pierwsze rośliny konopi.

Obecnie wiadomo, że polska marihuana medyczna będzie uprawiana przez instytucje państwowe. Takie rozwiązanie budzi wiele obaw wśród osób związanych z branżą konopi. Pojawia się wiele zarzutów, że nasze instytucje nie mają kompetencji w tym zakresie. To stwierdzenie trudno jest obalić. Pan Sachajko poinformował nas również, że instytuty nie będą mogły zatrudniać do współpracy podmiotów zewnętrznych.

Powiadomimy Państwa, gdy tylko podejmiemy istotne decyzje podczas kolejnych spotkań.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl