Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Autoflowering

Autoflowering

Polskie prawo przewiduje ogromne konsekwencje płynące z hodowli i posiadania marihuany - nawet na własny użytek. Mimo to, prawo nie angażuje się w posiadanie nasion konopi, które są białym krukiem dla kolekcjonerów. Nie mniejszym zainteresowaniem, cieszą się wszelakie odmiany rośliny, jednak do najbardziej fascynujących należy zaliczyć autoflowering, czyli gatunki cechujące się automatycznym zakwitaniem.

Co to oznacza w praktyce?

Konopia, jak każda roślina podlega zakwitaniu. W zależności od warunków hodowlanych, to czas na zakwitnięcie wynosi standardowo sześćdziesiąt dni. W warunkach outdoor dzięki automatycznemu zakwitaniu, konopia dochodzi nieco wcześniej zazwyczaj na przełomie sierpnia oraz września. Dzieje się tak, gdyż jako wrażliwa roślina marihuana reaguje na nieznaczną różnice w fazach dnia i nocy. Krótszy dzień jest impulsem który zmusza konopie do zakwitnięcia, a w rezultacie hodowcę do przyspieszonych zbiorów. Tego typu gatunki bardzo łatwo jest rozpoznać. Ze względu na stosunkowo krótki cykl życia, są to roślinki niewielkich rozmiarów. Biorąc to pod uwagę, hodowcy chcą stworzyć hybrydy łączące zalety konopi indyjskiej z siewną, by ostateczny efekt był naprawdę zadowalający.Jednak by do tego doszło, potrzeba czasu. Jednak automatyczne kwitnięcie jest krokiem w dobrym kierunku.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl