Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Nasiona feminizowane IN

Nasiona feminizowane IN

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku spora grupa osób zaczęła interesować się i badać uprawę konopi. W wyniku obserwacji stwierdzono, że najlepsze odmiany to te pochodzące z południa. Były dużo lepsze pod względem wydajności, rozrostu i wiele innych, lecz miały jedną wadę, ciężko znosiły warunki pogodowe na północy i szybko ginęły w niskich temperaturach zimowych. Wobec tego hodowcy zaczęli szukać rozwiązania, które umożliwiałoby uprawę konopi również na północy i stąd powstały pierwsze prymitywne szklarnie.

Początkowo nie dawały dużych efektów, były naświetlane sztucznym światłem i nie dawały wielkich nadziei na zaawansowaną uprawę. Jednak z czasem zastosowane technologie rozwijały się, tworząc w szklarniowych pomieszczeniach coraz lepsze warunki dla roślin, co przyczyniło się do większych i lepszych jakościowo zbiorów. Przez kilkanaście lat upraw nasion marihuany, producenci przyczynili się do rozwinięcia nasion indoor, a dzięki pracy nad uprawą szklarniową marihuany mamy obecnie na świecie wiele innych gatunków roślin szklarniowych, hodowanych na zimnej północy. Okazało się, że uprawa roślin w szklarniach to dochodowe przedsięwzięcie, a została rozpowszechniona i unowocześniona dzięki uprawie marihuany.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl