Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Matt Hardy Vs. Edge || The High Risk Maneuver

Matt Hardy Vs. Edge || The High Risk Maneuver

Feud Matt Hardy Vs. Edge był tak dobry, ponieważ był autentyczny. Historia Edge'a, który ukradł dziewczynę Matta Hardy'ego, Litę, była prawdziwa.

Wrestling, w skrócie, to gloryfikowany storytelling. Tak, mecze są zabawne, a postacie mają być głupie i fantastyczne, ale to w zasadzie opera mydlana z kilkoma dodatkowymi suplexami i ciosami. Dlatego prawdziwe historie są te, które przekładają się tak dobrze na telewizję, jak feud Matt Hardy Vs. Edge.

Widzisz, Matt Hardy był członkiem popularnego tag teamu The Hardy Boyz wraz z bratem Jeffem. Na początku swojej kariery, połączyli się z fajną młodą damą o imieniu Lita. Ona będzie towarzyszyć im do ringu, często nosząc widoczne stringi, i brał udział w większości "ekstremalnych" działań, że Hardy Boyz stał się znany, jak śmierci skoków i mind-blowing salta. Wkrótce zaczęła brać udział w swoich własnych meczach i była główną częścią sukcesu Hardy Boyz.

Niewiele czasu minęło, zanim związek Matta, starszego Hardy'ego, i Lity z profesjonalnego wrestlingu przerodził się w prawdziwy, romantyczny związek. Zaczęli się spotykać, zarówno na ekranie, jak i w prawdziwym życiu.

Wtedy stało się coś złego.

Jednym z największych rywali Hardy Boyz był tag team Edge and Christian, składający się z (zgadliście!) wrestlerów Edge'a i Christiana. Podczas gdy Matt Hardy był w domu przez kilka tygodni niańcząc kontuzję, Lita zaczęła zaczepiać Edge'a. To nie było częścią fabuły; to wszystko działo się w prawdziwym życiu, za kulisami.

Cała sprawa Edge & Lita eskalowała do punktu, w którym stali się faktycznym elementem, a wszystko to podczas gdy Lita wciąż technicznie była z Mattem Hardy. Ponownie, to nie działo się w rzeczywistości. Jednak Vince McMahon, będąc genialnym sicko, że jest, zdecydował, że po powrocie Matta Hardy'ego do akcji, miał zamiar zarezerwować dwóch wrestlerów w feud przeciwko sobie. I tak po prostu, Matt Hardy Vs. Edge feud rozpoczął i tych ludzi prawdziwe życie prywatne zostały wyciekły do krajowej telewizji, aby być odtwarzane przed arenami pełnymi ludzi.

To nie jest tak, że oni nawet próbowali to osłodzić; feud Matt Hardy Vs. Edge był całkowicie oparty na całej sprawie Lity. Matt Hardy nie tylko został zdradzony, ale musiał także co noc wychodzić i pracować z facetem, dla którego zostawiła go dziewczyna.

Kudos dla Matta Hardy'ego za to, że udało mu się to wyciągnąć i zachować profesjonalizm, bo ja nie życzyłbym czegoś takiego mojemu najgorszemu wrogowi.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl