Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Marihuana wolna od mitów

Marihuana wolna od mitów

Marihuana jest przedmiotem częstych dyskusji, może się więc wydawać, że nie powinna mieć przed nami tajemnic. Niestety, przekonanie takie często nie odpowiada stanowi faktycznemu. Warto zatem zapoznać się z faktami na temat marihuany, aby, jeśli zajdzie taka potrzeba, umieć odróżnić je od mitów na jej temat. Sama marihuana to wysuszone żeńskie kwiaty konopi, a najpopularniejszym sposobem jej zażywania niezmiennie pozostaje palenie. Efekty palenia marihuany są uzależnione od wielu czynników i mogą różnić się między sobą, najczęściej mówi się jednak o zwiększonej wrażliwości zmysłów, pogłębieniu uczuć oraz o poczuciu relaksu występującym w połączeniu z lekką dezorientacją.

Wśród składników psychoaktywnych wchodzących w skład marihuany największe znaczenie wydaje się mieć THC. Wbrew przekonaniu wielu przeciwników marihuany, osób palących ją nie da się w jakikolwiek sposób rozpoznać w tłumie. Różnią się one między sobą tak z uwagi na wiek, jak i na pozycję społeczną, warto przy tym zwrócić uwagę na to, że wśród osób palących marihuanę często można znaleźć znajomych. Kwestie związane z uzależnieniem od marihuany również wywołują pewne kontrowersje. Okazuje się, że nie ma mowy o uzależnieniu fizycznym, a tym samym osoby palące marihuanę nie mają do czynienia z tak zwanym głodem narkotycznym. Nie oznacza to oczywiście, że do marihuany nie można się przyzwyczaić tak, jak przyzwyczajamy się do kawy albo słodyczy.

Palenie marihuany

Palenie marihuany nie przyczynia się też do zachowań niezgodnych z prawem, charakterystyczne jest dla niej bowiem między innymi to, że hamuje agresję zamiast ją uaktywniać. Marihuana nie musi być też jednoznaczna ze wstępem do mocniejszych narkotyków, choć dealerzy narkotykowi często podsuwają takie rozwiązania sugerując, że będą one w stanie zagwarantować jeszcze silniejsze doznania. Od marihuany nie można też umrzeć, a choć jest ona znana medycynie już od tysięcy lat, jak dotąd nie został odnotowany ani jeden taki przypadek. Choć jednak psychoaktywne składniki marihuany nie przyczyniają się do uszkodzenia organizmu, nie oznacza to wcale, że marihuana nie wywiera na organizm żadnego wpływu. 

Wdychanie jakiegokolwiek dymu nie może być uznawane za zdrowe już choćby dlatego, że w jego skład wchodzą substancje smoliste, marihuana ciągle pozostaje jednak mniej szkodliwa niż papierosy. Dzieje się tak między innymi dlatego, że pali się ją w znacznie mniejszych ilościach. Warto wspomnieć i o tym, że może ona wspierać zdrowie człowieka, a medycyna stosuje ją coraz częściej w ciężkich przypadkach epilepsji.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl