Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Smoothies z garnka: Owoce, śmietana i marihuana

Smoothies z garnka: Owoce, śmietana i marihuana

Smoothies to świetny sposób na rozpoczęcie dnia, a także na dostarczenie dużej ilości składników odżywczych. Teraz możesz mieć odżywianie i haj na raz.

Jeśli z jakiegoś powodu jesteś zmęczony paleniem lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, być może zainteresuje cię przepis na bardzo mocne smoothie z konopi. Możesz mieszać dowolne składniki, które Ci odpowiadają. Te Pot Smoothies są szybkie i łatwe oraz stanowią doskonały wypełniacz do przekąski lub posiłku.

Pot Smoothies

Pot Smoothies są przepyszne i stanowią idealny jadalny produkt. via HERB

Składniki:

- 500ml mleka (do wyboru: mleko migdałowe, organiczne, bez laktozy lub inne, jakie lubisz)

- 150ml bitej śmietany (płynnej)

- 3-4 łyżki stołowe miodu (można zastąpić np. cukrem trzcinowym)

- 1 łyżeczka wanilii (świeża wanilia jest zawsze miła, ale nie jest konieczna)

- Twoje ulubione owoce: banany i truskawki, mango i kiwi, jagody itp.

- 1-4 gramy ulubionego ziela.

Instrukcje:

1. Zmiel swoje zioło. Teraz przepis mówi o 1-4 gramach. To zmienia poziom mocy. Im więcej użyjesz, tym mocniejsza będzie.

2. Zmieszaj mleko ze śmietanką i podgrzej tę mieszankę do temperatury 60-70°C. Śmietanka jest ważna, ponieważ to, czego pragniemy, lubi łączyć się z tłuszczem. Mleko sam ma tylko kilka procent z niego. Utrzymywanie niskiej temperatury jest absolutną koniecznością, ponieważ mleko nigdy nie powinno osiągnąć stanu wrzenia. Chodzi nam raczej o to, by gotowało się na wolnym ogniu.

3. Teraz szczęśliwie posypać te wspaniałe zioła w mieszance mleka i śmietany i ostrożnie podgrzać go do niskiej temperatury. Pozwól jej gotować się na wolnym ogniu przez co najmniej 60 minut. W tym momencie, mieszanina może zmienić kolor. Pozwól jej ostygnąć.

4. Teraz nadszedł czas na prawdziwe smoothie! Weź wszystkie swoje owoce, nasiona konopi, szpinak, lub jakikolwiek owoc, który wybierzesz i trzymać w blenderze. Wymieszaj to z wanilią, miodem i mlekiem / mieszanką konopi. Dodaj trochę lodu i daj się upalić!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl