Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Jak określić, czy marihuana została skażona

Jak określić, czy marihuana została skażona

Jednym z naszych najsilniejszych argumentów za legalizacją marihuany jest to, że pozwala nam ona odebrać przemysł zorganizowanym grupom przestępczym i produkować kontrolowany, niezawodny i wysokiej jakości produkt.

To dobra wiadomość dla każdego, kto mieszka tam, gdzie marihuana jest legalna i kontrolowana. Niestety, większość użytkowników marihuany na całym świecie nadal ma zakaz kupowania trawki z niepewnych źródeł.

Jakość kupowanej przez nich marihuany jest głównym problemem dla użytkowników nielegalnej marihuany. Nie można nie zauważyć "skażonej" marihuany w miejscach, gdzie jej sprzedaż jest nadal nielegalna.

Jak można stwierdzić, czy marihuana została zanieczyszczona?

Istnieje wiele sposobów, w jaki marihuana może być zanieczyszczona. Skażona marihuana jest często nazywana "walonem", "giardią" lub "glonami" i "trawką".

"Grit marijuana" jest wspólną nazwą dla zanieczyszczonej marihuany. Jest to każda marihuana, która została zmieszana lub teksturowana z obcą substancją.

Grit może być spryskany lakierem do włosów, cukrem, drobnymi cząstkami szkła lub krzemionką, aby zwiększyć jego wagę. Istnieją również doniesienia o ludziach dodających detergent do prania, sodę oczyszczoną do trawy, aby wydawało się, że produkuje ona dużo trichomów (gruczołów produkujących żywicę). Oto sekret Panoramixu z Twojej okolicy.

Mówi się, że handlarze przechowują "pobraną" trawę w szczelnie zamkniętym pudełku z serem, skórkami owoców lub spryskują słodkimi perfumami, aby odtworzyć popularny zapach gatunków marihuany.

Powszechne jest również, że nieuczciwi ludzie spryskują trawę tak zwanym "brixem". Taki spray nadaje niedoświadczonemu oku wygląd pokrytego żywicą topknota. Jeśli Twój produkt wydaje się zbyt konkretny, potrzyj go na kawałku białego papieru. Jeśli pozostanie czarny osad, wiesz, że masz do czynienia z brixem.

Jeśli konopie nie są odpowiednio płukane, mogą również ulec zanieczyszczeniu. Płukanie to proces, w którym duże ilości wody są prowadzone przez glebę kwitnącej rośliny konopi, aby wypłukać wszelkie chemikalia. Rośliny są zazwyczaj "płukane" przed zbiorami.

Większość hodowców uważa płukanie za konieczny krok, ale niektórzy hodowcy pomijają płukanie i kończą z marihuaną, która ma gorzki, chemiczny zapach.

Możesz również uczynić marihuanę bardziej niebezpieczną poprzez zmieszanie jej z silniejszymi narkotykami. Jest to rzadkie, ale niektórzy dealerzy narkotykowi dodają silne narkotyki do marihuany, aby zamaskować złą jakość. Aby uzyskać "mocniejszy towar", niektórzy handlarze dodają do trawy dopalacze.

Niebezpieczeństwa związane z zanieczyszczoną trawą

Bardzo niebezpieczne jest spożywanie zanieczyszczonej trawy. Wiele substancji chemicznych używanych do zwiększenia zapachu lub potencji trawy (np. szkło, krzemionka, piasek, proszek do prania) może być toksyczne lub powodować inne problemy zdrowotne.

Jeśli trawa nie jest odpowiednio płukana, chemikalia mogą ją zanieczyścić. Hodowcy konopi, zwłaszcza ci, którzy działają na czarnym rynku, stosują środki chemiczne, aby zwiększyć plony swoich roślin lub chronić je przed szkodnikami i pleśnią.

Te chemikalia mogą pozostać w materiale roślinnym, jeśli nie jest on odpowiednio umyty.

Należy również pamiętać, że wszelkie cięższe leki mogą wchodzić w interakcje z marihuaną, co może prowadzić do efektów ubocznych, na które nie jesteś przygotowany. Może to utrudnić relaks i zamienić się w "bad trip".

Jak rozpoznać zanieczyszczenie marihuaną

Bez dostępu do laboratorium, wykrycie jakichkolwiek zanieczyszczeń chemicznych w marihuanie jest praktycznie niemożliwe. Istnieje kilka łatwych sposobów na sprawdzenie swojej marihuany pod kątem zanieczyszczenia chemicznego, aby upewnić się, że nie jest ona "kaszana".

Zacznij od obejrzenia doniczki pod lupą. Zwróć uwagę na większe kryształy wzdłuż łodyg. Aby sprawdzić, czy nie ma żadnych dodatkowych substancji, takich jak piasek, szkło lub cukier, możesz również rozetrzeć trawę między palcami.

(W przybliżeniu lakier do włosów Cannabis).

Następnie zmielić trawę w młynku wyposażonym w kief grinder. Albo wetrzyj ją na pończochę.

Następnie połóż kief na płaskiej powierzchni i przyciśnij szklanką, aby uzyskać trzeszczące lub drapiące dźwięki. Dźwięki te wskazują, że kief może zawierać niewielkie ilości krzemionki lub szkła. Możesz również pocierać kief z trawy na czystej płycie CD, aby sprawdzić, czy powoduje on zarysowania.

Powąchaj również marihuanę. Możesz umieścić ją w słoiku, lub w plastikowej torbie. Weź głęboki wdech i wyłap wszelkie nietypowe zapachy (perfumy itp.). Wysokiej jakości trawa powinna mieć przyjemny zapach.

Możesz również spróbować niewielkiej ilości trawy, aby posmakować dymu. Dobra trawa powinna pachnieć i smakować dobrze. Zalecamy ostrożność, jeśli zauważysz chemiczny zapach/smak.

Popiół z jointa jest ostatnim sposobem na sprawdzenie zanieczyszczenia. Popiół z zanieczyszczonej marihuany jest zazwyczaj twardy, zwłaszcza jeśli ma czarny kolor. Im czystsza jest Twoja doniczka, tym bardziej szary i miękki jest popiół.

Problem skażonej marihuany może pojawić się w krajach, w których marihuana jest nielegalna lub nieuregulowana. Użytkownicy mogą oczekiwać, że będą mieli dostęp do produktów wyższej jakości, ponieważ coraz więcej krajów na całym świecie zmienia swoją politykę dotyczącą medycznego i rekreacyjnego używania marihuany.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl