Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Ontario Cannabis Festival: Sprzedawcy żywności, warsztaty zielarskie, rozrywka na żywo i bicie rekordów świata.

Ontario Cannabis Festival: Sprzedawcy żywności, warsztaty zielarskie, rozrywka na żywo i bicie rekordów świata.

Ontario Cannabis Festival "rozwija" liczne atrakcje na tegoroczną imprezę w Kitchener, która odbędzie się w sobotę 7 września. Ci entuzjaści marihuany zawsze starają się przebić zeszłoroczne wydarzenie w nadziei, że uda im się przyciągnąć więcej osób... a teraz biją rekordy! W tym roku główną atrakcją będzie skręcenie największego jointa na świecie.

Oryginalny rekord został ustanowiony od grupy z Bostonu, znanej jako Beantown Greentown w grudniu 2017 roku. Joint z marihuaną, który pierwotnie miał mieć 100 stóp, przypadkowo uformował się w oszałamiający kawałek o długości 106 stóp. Jednak organizatorzy stojący za Ontario Cannabis Festival planują pobić rekord na poziomie 110 stóp. To w przybliżeniu oznacza, że jest dwa razy wyższa od znaku Hollywood.

Jednodniowy festiwal informuje, że jeśli każda osoba dostarczy 3,5 grama zioła, pomoże to stworzyć kolejną stopę w kierunku masywnego spliffa, a wszyscy uczestnicy otrzymają swoje wkłady z powrotem po zakończeniu festiwalu. Poszukiwano i docierano do jak największej liczby osób, które mogłyby się włączyć do akcji. Do akcji włączą się zwolennicy marihuany, w tym autorka, zwolenniczka i influencerka Jacqui Childs, która ma aż 2 miliony fanów na Facebooku. Weźmie ona udział w biciu rekordu, a po tym wydarzeniu wygłosi wykład na temat THC.

Oprócz zwolenników marihuany, na Ontario Cannabis Festival pojawią się także DJ Flash, Slykiz, The Liberation Band, Hugo Alley, mural na żywo od collective arts oraz komik Mike Rita.

Jednak żaden pokaz nie byłby kompletny bez kolacji. Na szczęście organizatorzy wybrali najlepsze food trucki w Ontario, takie jak Fork'N Good Food, Gastro Grub i Boston Pizza. Dodatkowi sprzedawcy, u których można się zatrzymać to U-Bud Cannabis Services, Stag Shop, Midtown Yoga KW, Guard-Ex, Potaway, TokenLadyJ, Starbound Henna, Mega Cone Creamy, The Squishy Hippie, OCB, Lost Boys i klasyczna pizza dostarczona przez Dominos.

Podczas gdy bilety early-bird na festiwal zostały wyprzedane, bilety advance admission ($39.95) są nadal dostępne. Wstęp na bramce kosztuje $50.85, a specjalne karnety VIP są dostępne za $90.

Akcja odbędzie się w 425 Bingemans Centre Dr, Kitchener, ON N2B 3X7. Impreza jest przeznaczona dla osób powyżej 19 roku życia.

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu: https://www.ontariocannafest.com/about.

Nie zapomnijcie śledzić festiwalu na Insta-gramie, aby być na bieżąco: https://www.instagram.com/ontariocannabisfestival/

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl