Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Mars Wrigley, producent między innymi cukierków Skittles, wygrywa sprawę przeciwko producentom marihuany

Mars Wrigley, producent między innymi cukierków Skittles, wygrywa sprawę przeciwko producentom marihuany

Mars Wrigley, producent takich marek jak Skittles (r), M&M'S (r), SNICKERS'(r), ORBIT'(r), EXTRA'(r), został pozwany przez producentów konopi, którzy użyli zastrzeżonych nazw marek w nazwach produktów dla dorosłych. W maju ubiegłego roku informowaliśmy o pozwie złożonym przez Mars Wrigley przeciwko producentom konopi. Mars Wrigley wygrał sprawę. Poniżej więcej szczegółów.

Mars Wrigley, producent między innymi cukierków Skittles, wygrywa sprawę przeciwko producentom marihuany

Pisaliśmy w maju U T A J o pozwie wniesionym przeciwko Mars Wrigley, gigantycznej firmie produkcyjnej. Informowaliśmy, że:

"Producenci i dystrybutorzy wysokiej klasy marihuany i nasion konopi od dawna lubią nazywać swoje produkty po znanych słodyczach i innych produktach spożywczych. Najbardziej znanym przykładem jest szczep marihuany "Zkittlez". Jest to szczep marihuany o nazwie "Zkittlez", który ma słodki i owocowy zapach. W przypadku konopi jest to litera 'z ')."

Nie jest to jedyny przypadek nieautoryzowanego użycia nazwy cukierka. Na rynku amerykańskim nie ma kwiatów, ale są cukierki "Skittles". Cukierki te wyglądają bardzo podobnie do oryginału. Zawierają do 800mg THC na opakowanie.

Sędzia federalny Patrick Gleeson orzekł 12 sierpnia, że trzej dystrybutorzy i producenci marihuany sprzedający pod nazwami popularnych cukierków "mają dostarczyć i zniszczyć wszystkie naruszające prawo opakowania i produkty" oraz zapłacić odszkodowanie umowne za nieautoryzowane użycie znaku towarowego Mars Wrigley.

Sędzia orzekając w sprawie dodał:

"Uważam, że reklamowanie i sprzedawanie potencjalnie niebezpiecznych produktów przy użyciu skradzionych znaków towarowych, które wyraźnie przemawiają do dzieci, jest wyraźnym odchyleniem od zwykłych standardów przyzwoitego zachowania, które powinno być potępione i powstrzymane".

Cały wyrok można znaleźć w U T A J.

Marsowy gigant Wrigley złożył pozew maj 2021 roku. Twierdził, że nielegalni sprzedawcy naruszają prawnie zarejestrowane znaki towarowe Mars Wrigley

"Mars Wrigley zdecydowanie potępił wykorzystanie marek słodyczy w marketingu i sprzedaży produktów zawierających THC" - stwierdzili w oświadczeniu prasowym z maja 2021 roku.

"Niewłaściwe wykorzystanie nazw marek Mars Wrigley w ten sposób jest nieuprawnione i niewłaściwe. Jest to szczególnie ważne, aby chronić dzieci przed przypadkowym spożyciem nielegalnych produktów zawierających THC."

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl

Warto zobaczyć