Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Czesi chcą zalegalizować marihuanę i proszą resztę Europy o pójście w ich ślady

Czesi chcą zalegalizować marihuanę i proszą resztę Europy o pójście w ich ślady

Czesi chcą legalizacji marihuany i zachęcają resztę Europy do pójścia w ich ślady. Jindrich Voboril (czeski krajowy koordynator ds. walki z narkotykami) uważa, że czeski rynek marihuany również powinien zostać zalegalizowany. Uważa, że Europa powinna pójść za jego przykładem. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Czesi popierają legalizację marihuany i wzywają resztę Europy do tego samego

Na praskim spotkaniu europejskich koordynatorów ds. walki z narkotykami poruszono te tematy. Spotkanie zorganizowała czeska prezydencja UE.

"Mamy nadzieję, że to (uregulowanie przemysłu konopi) będzie skoordynowanym wysiłkiem. Nie sposób nie rozmawiać o tym w całej UE. Musimy znaleźć inne sposoby na kontrolowanie tego zjawiska. Prohibicja nie była wystarczająco skuteczna. Kontrolowany rynek może być jedynym rozwiązaniem.

-powiedział Voboril.

Jindrich Voboril pracuje obecnie nad projektem ustawy regulującej kwestie związane z marihuaną w Czechach. Planuje przedłożyć go do końca tego roku.

Poinformował również, że Niemcy, Luksemburg i Holandia również planują wprowadzenie zmian. Mówiono o tym w materiale "Historyczna konferencja legalizacyjna z udziałem Niemiec, Holandii i Luksemburga zakończona wspólną deklaracją."

Są kraje takie jak Francja i Szwecja, które sprzeciwiają się wszelkim zmianom w kierunku liberalizacji przepisów dotyczących marihuany.

W Europie obserwujemy rosnący trend w kierunku legalizacji marihuany rekreacyjnej i liberalizacji prawa. Nasi sąsiedzi z południa i zachodu wkrótce zalegalizują marihuanę. Legalizacja rośnie szybko i nabiera rozpędu. Jak długo nasi politycy będą ignorować ten trend?

Źródło: Euractiv

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl