Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Księciu Harry'emu zaproponowano miejsce w branży konopi. Zaproponowano mu nowy typ "Księcia Harry'ego"

Księciu Harry'emu zaproponowano miejsce w branży konopi. Zaproponowano mu nowy typ "Księcia Harry'ego"

Książę Harry otrzymał propozycję pracy w lukratywnym przemyśle konopi. Alki David, miliarder, który obecnie zbija fortunę na konopiach, złożył propozycję księciu i księżnej. Oferta dotyczy uprawy nowej odmiany konopi "Prince Harry", która została stworzona specjalnie dla księcia i księżnej Sussex. Oferta jest bardzo zachęcająca i przychylna, więc wygląda na to, że Harry i Meghan będą uprawiać konopie w swojej kalifornijskiej posiadłości.

Książęca para i przemysł konopny

Harry i Meghan niedawno przeprowadzili się do Kalifornii, gdzie zakupili posiadłość w Santa Barbara. Zakupiona ziemia to 5,5 akrów, które idealnie nadają się do uprawy konopi. Alki David, miliarder, zrobił parze specjalny interes, prawdopodobnie dlatego, że zdawał sobie sprawę, że była para książęca szuka nowych źródeł dochodu. Nie zapominajmy też o bardzo korzystnych warunkach.

Alki David, miliarder greckiego pochodzenia, jest spadkobiercą dużej fortuny. Jest właścicielem kilkudziesięciu rozlewni Coca-Coli w 28 krajach, zajmuje się także transportem. Alki od jakiegoś czasu utrzymuje się z marihuany. Nie jest to mało. Jego firma Swissx podpisała w zeszłym roku kontrakty na Puerto Rico, karaibskiej wyspie z 3600 hektarami upraw i przewidywanymi zbiorami do 2,9 mld funtów.

Przedsiębiorca zaprasza do branży księcia Harry'ego i jego małżonkę. Stworzył dla nich bardzo osobistą ofertę, która obejmuje dedykowane nasiona z nowej odmiany Prince Harry.

Według przedsiębiorcy, para królewska jest właścicielem 5,5-akrowej nieruchomości w Santa Barbara, która doskonale nadaje się do uprawy konopi. Swoją ofertę określił jako "złotą szansę", która może przynieść księciu Sussex i księżnej prawie PS3 miliony rocznie. Klimat i gleba Santa Barbara sprawiły, że jest to jedno z najpopularniejszych miejsc na świecie do uprawy konopi. Lokalne podatki z uprawy konopi wzrosły w zeszłym roku o 20 milionów dolarów. Alki stwierdził, że bez żadnych kosztów przekaże Harry'emu i Meghan nasiona konopi, które zostały specjalnie dla nich wyhodowane. Powstałe plony zostaną zwrócone do Alki po uczciwej cenie.

Szczep "Prince Harry" został stworzony z myślą o korzyściach dla Harry'ego i Meghan. Jest przeznaczona do leczenia przewlekłego bólu i zawiera śladowe ilości THC.

Mój zespół, kierowany przez dr Olofa Olssona, stworzył nasiona dla szczepu Prince Harry. Modyfikacja polega na zwiększeniu produkcji CBG, które może działać jako środek przeciwbólowy.

-Alki

Biznesmen poważnie podchodzi do oferty. Zaprosił parę do Malibu na spotkanie z nim w przyszłym miesiącu. Powiedział, że "da im nasiona odmiany księcia Harry'ego w wygrawerowanym złotym pudełku".

Alki stwierdził, że model uprawy zaprojektowany dla pary książęcej przyniósłby plon w wysokości 1 mln PS przy trzech spodziewanych zbiorach rocznie. Średni roczny koszt operacyjny wyniósłby PS10,000 na hektar.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl