Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

ICBC Berlin 2022 już w tym tygodniu

ICBC Berlin 2022 już w tym tygodniu

ICBC 2022 Berlin startuje już jutro! International Cannabis Business Conference to największa i najważniejsza konferencja konopna na świecie. Wydarzenie zawsze jest odzwierciedleniem tego co się obecnie dzieje w branży konopnej, ale także pokazuje trendy w branży na kolejne miesiące i lata. ICBC Berlin 2022 od strony konferencyjnej, jak zwykle mocno skupi się na obecnej sytuacji w Niemczech oraz Europie w związku z zapowiedzianą przez niemiecki rząd legalizacją. Konferencje otworzy m.in. Niemiecki Komisarz ds. Polityki Narkotykowej oraz Georg Wurth – przewodniczący Niemieckiego Stowarzyszenia Konopi (DHV). Oto więcej informacji.

ICBC Berlin 2022, 19-20.07.2022

International Cannabis Business Conference to największa na świecie biznesowa konferencja dla globalnego ale i lokalnego rynku konopi. Odbywa się kilkukrotnie w roku w różnych miastach całego świata, w tym tygodniu po raz kolejny ICBC zawita do Berlina. Konopna społeczność biznesowa spotka się 19 i 20 lipca, aby wspólnie rozmawiać o najbliższej przyszłości konopi, zapoznać się z ofertą jednej z ponad setki firm z sektora konopnego, które pojawia się z całego świata oraz wysłuchać niesamowitych paneli i prelekcji także przedstawicieli branży konopnej z całego świata.

Rozmach – to słowo oddaje różnicę pomiędzy ICBC, a innymi konferencjami konopnymi. Jest to jedyna możliwość, aby w jednym miejscu i jednym czasie spotkać przedstawicieli branży konopnej z ponad osiemdziesięciu krajów! Dlatego też od jakiegoś czasu jesteśmy tam stałymi gośćmi.

Pragniemy zapewnić uczestnikom doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów twarzą w twarz. ICBC jest forum nastawionym na wymianę wiedzy oraz doświadczeń na temat użytkowania tej rośliny

-mówi Alex Rogers, założyciel ICBC

19.07 o godz. 9.00 wydarzenie otworzy m.in. prelekcja niemieckiego Komisarza ds. Narkotyków Burkharda Blienerta. Tytuł przemówienia to
“Tworzenie historycznych zasad dotyczących konopi w Niemczech” i jak się łatwo domyślić będzie mowa o zmianach prawnych dotyczących konopi u naszych zachodnich sąsiadów.

Następnie Peter Homberg wygłosi prelekcje zatytułowaną “Pięć lat ustawy o medycznych konopiach: Niemiecka droga.
Ocena aktualnego stanu polityki i przemysłu konopi w Niemczech”

Kolejnym punktem wydarzenia po godzinie 10.00 będzie panel pt.: “Potrzeby reform w niemieckiej polityce dotyczącej konopi.
Tworzenie rozsądnych zasad dotyczących marihuany medycznej, konopi rekreacyjnych i regulacji stymulacyjnych.”

A chwilę po godzinie 11.00 odbędzie się panel “Legalizacja konopi w Niemczech. Jak przygotować się na zupełnie nowy rynek.”

Jak widać po rozpisce zaplanowanych wystąpień – legalizacja marihuany w Niemczech to wiodący temat ICBC Berlin 2022 i nie ma się czemu dziwić. Niemiecka legalizacja może wpłynąć na politykę konopną w całej Unii Europejskiej i mamy nadzieje, że tak będzie.

Oczywiście na konferencji będą poruszane też inne tematy takie jak przyszłość medycznej marihuany w Europie, rozważania o plusach i zagrożeniach europejskiego ryku konopi dla inwestorów, wyzwania globalnej standaryzacji produktów, problemy z łańcuchami dostaw i wiele wiele innych ciekawych i fachowych tematów z rynku konopi.

Ale ICBC Berlin 2022 to nie tylko konferencje ekspertów z całego świata – to także część typowo targowa. W tym roku będzie można zapoznać się z ofertą przeszło setki firm z całego świata. W zeszłym roku mocno dominował trend na produkcję konopi indoor na dużą skalę i wszystko co jest z tym sektorem związane. Moim zdaniem trend ten utrzyma się i w tym roku, a czy tak będzie – zobaczycie w naszej relacji z wydarzenia. Warto dodać, że podczas tegorocznej edycji ICBC Berlin, strefa targowa jest zdecydowanie większa niż na poprzednich edycjach.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz bilety znajdziecie T U T A J.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl