Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Co robić, gdy jesteś na haju w domu podczas kwarantanny

Co robić, gdy jesteś na haju w domu podczas kwarantanny

Choć izolacja podczas kryzysu COVID z pewnością nie jest zabawna, to jednak daje bardzo potrzebny impuls przemysłowi konopi indyjskich w całym kraju.

Po kilku pierwszych nocac zaczniesz szukać innych ekscytujących zajęć w domu, aby utrzymać zaangażowanie i rozrywkę na wysokim poziomie.

Niezależnie od tego, czy nadal jesteś w zamknięciu, czy po prostu szukasz nowych pomysłów na marihuane, oto kilka rzeczy do zrobienia w domu po paleniu marihuany.

Zrób coś kreatywnego

To wszechobecny mit, że środki odurzające, takie jak alkohol i marihuana, czynią cię bardziej kreatywnym.

Prawdę mówiąc, ponieważ marihuana relaksuje umysł i ciało, to utrudnia koncentrację myśli, co może nadmiernie utrudniać takie działania jak generowanie pomysłów czy rozwój.

Innymi słowy, jeśli masz trudności z zrobieniem czegoś kreatywnego, ponieważ jest to trudne lub obawiasz się popełnienia błędów, zdobycie haju może pomóc Ci to zrobić.

Nawet jeśli z trudem produkujesz coś nowego na wysokim poziomie, nadal możesz uczestniczyć w pracach twórczych.

Kreatywne zestawy, takie jak numer po numerze, wzór haftu, miniaturowe modele i inne, zawierają instrukcje krok po kroku, jak stworzyć coś, z czego możesz być dumny.

Takie zestawy są niedrogie i mogą pomóc w skupieniu myśli na czymś innym niż praca, rodzina czy COVID-19.

Spaceruj po okolicy i bądź towarzyski z daleka

Musisz się wydostać z domu. Gorączka kabinowa, zabawna nazwa zabójczej choroby psychicznej związanej z izolacją, jest zła dla zdrowia, więc nawet jeśli tylko chodzisz po bloku przez około godzinę dziennie, możesz pomóc zachować swój umysł i ciało w dobrym stanie przez cały kryzys.

Powinieneś spróbować poruszać się różnymi trasami po swojej okolicy, aby zobaczyć różne domy - możesz też wybrać się na kilka wycieczek po dobrym żarcie.

Marihuana pomoże ci zyskać nowe perspektywy w miejscu, w którym mieszkasz, co może utrzymać twój umysł zaangażowany, kiedy kroczysz tą samą ścieżką, co dziesiątki razy wcześniej.

Chociaż nie jest mądrze chodzić bezpośrednio obok innych osób poza domem - lub zaryzykować wejście na cudzą posiadłość - możesz rozważyć podsycenie rozmowy z każdym, kogo widzisz na zewnątrz podczas codziennego spaceru.

Z odległości co najmniej sześciu stóp możesz zapytać, jak trzymają się twoi sąsiedzi, czy możesz coś dla nich zrobić lub czy mają jakieś pomysły na zajęcie się czasem.

Choć nie możesz się zbliżyć, możesz zbudować swoją społeczność podczas kryzysu COVID, a bycie trochę ukamienowanym może pomóc przełamać lody.

Eksperyment z pieczeniem domowych przekąsek z marihuany

Wszyscy zajmują się wyrabianiem chleba na zakwasie, więc warto pomyśleć o skoku na szał wypiekowy - ze skrętem marihuany.

Jeszcze zanim powstały dyspenasatoria, potheadowie musieli robić swoje własne marihuanowe słodycze i smakołyki, a sztuka jest daleka od śmierci.

W Internecie można znaleźć niezliczone przepisy na podstawowe potrawy, takie jak ciastka do gotowania, lub bardziej skomplikowane konfekcje, takie jak marihuana.

Można nawet poeksperymentować z gotowaniem konopi, które zwykle wiąże się z infuzją olejów spożywczych z marihuany.

Kluczem do udanej kreacji jadalnej jest wybór odpowiednich produktów z marihuany do wykorzystania.

Zazwyczaj chcesz inwestować w najsilniejsze szczepy, jakie można znaleźć; ponieważ trawienie marihuany nie jest najbardziej niezawodną metodą absorpcji THC, masz tendencję do doświadczania opóźnionego i mniej intensywnego haju z jadów niż z wdychania.

Izolacja społeczna i fizyczna w połączeniu z brakiem stymulacji psychicznej jest receptą na szaleństwo.

Jeśli chcesz palić marihuanę w czasie tego kryzysu, powinieneś dać swojemu ciału i mózgowi coś, na czym możesz się skupić, aby nadal czuć połączenie i sukces.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl