Nasiona marihuany od Barney's Farm

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie nasiona Barney's Farm z Amsterdamu, zawsze świeże i tak szybko jak tylko są dostępne. Nasz łatwy system zamawiania oraz szybka dostawa zapewnia spokój duszy, podczas zamawiania Twojej ulubionej amsterdamskiej odmiany.

Zespół doświadczonych hodowców z Barney’s Farm zbiera dane odnośnie genetyki populacji miejscowych z całego świata od 1980 roku. Właśnie to umożliwia Laboratorium Badawczemu  Barney’s Farm wytworzenie najlepszych i najrzadszych odmian marihuany.

Barney’s Farm Seeds Amsterdam może poszczycić się zdobyciem wielu międzynarodowych nagród za wysoką jakość i trwałość swoich produktów i jest uznanym światowym liderem w produkcji najwyższej jakości nasion. Nasza pasja połączona z prowadzonym przez nas biznesem podkreśla jedynie nasze zaangażowanie w dostarczaniu naszym klientom produktu o możliwie najlepszej genetyce. Kontynuujemy poszukiwania najciekawszych genetycznie szczepów i w największym poświęceniu oddajemy się tworzeniu nowych ekscytujących odmian marihuany.

7 grudnia 2015