Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Przepis na płynny koncentrat marihuany

Przepis na płynny koncentrat marihuany

Polscy palacze jeszcze nie przekonali się do vapingu. E-papierosy stają się coraz bardziej popularne. Są też tańsze. Wielu miłośników gandzi uważa, że nie da się za ich pomocą palić Mary Jane. Nie można się bardziej mylić. Jest to jak najbardziej możliwe. Można zrobić płynny koncentrat z normalnego materiału do palenia (można też użyć go w waporyzatorach). Pokażemy Ci krok po kroku jak go zrobić.

Przepis na domowy płynny koncentrat marihuany

Chociaż przygotowanie płynnego koncentratu wymaga trochę czasu i wysiłku, jest to łatwe. Będziesz potrzebował:

  • Glikol propylenowy można kupić w internecie. Najlepiej jednak wybrać taki, który nadaje się do jedzenia, gdyż jest najbezpieczniejszy dla zdrowia. W linku znajdziecie zdjęcie, jak takie coś wygląda.
  • ok. 6 gramów wysokiej jakości ganji
  • Wysokoalkoholowy alkohol zbożowy (najlepiej bardzo mocny - co najmniej 95% lub więcej)
  • 2 średniej wielkości słoiki
  • Dwie małe butelki o pojemności 5 ml
  • Gaza idealnie nadaje się do produktów spożywczych
  • Piekarnik z folią aluminiową i blachą do pieczenia
  • Garnek z pokrywką

Najpierw musisz zdekarboksylować swoje zioło, aby przekształcić THC-A w THC. Jest to prosty proces, który zachodzi "normalnie" podczas palenia jointa. Konieczne jest jego zastąpienie. Na blasze do pieczenia kładziemy folię aluminiową i rozkładamy na niej zioło. Następnie pieczemy je w rozgrzanym piekarniku w temperaturze 110-120oC przez 15 minut. Nasza Mary Jane po wyjęciu powinna być sucha i lekko brązowa.

Zdekarboksylowaną Ganję przelewamy do słoika. Słoik nie jest szczelnie zamknięty. Zamiast tego napełniamy garnek wodą. Następnie umieszczamy nasz słoik w garnku. Dzięki temu unikniemy przypadkowego zapalenia się alkoholu. Aby uzyskać świeże powietrze, warto również włączyć wentylator w kuchni i/lub otworzyć szybę.

Włączamy palnik i stawiamy zestaw na kuchence. Ze względów bezpieczeństwa bezpieczniej jest używać niskiego płomienia niż wysokiego. Teraz zagotuj powoli trochę alkoholu i wymieszaj zioło w pojemniku. Spowoduje to, że THC i inne związki psychoaktywne w ganji zostaną oddzielone od pozostałego alkoholu.

Ważne jest, aby odparować tyle alkoholu, aby zioło nie było w nim całkowicie zanurzone. Alkohol zacznie ciemnieć, jeśli wchłonął THC i inne składniki. Im ciemniejszy płyn, tym więcej marihuany użyłeś.

Gdy alkohol zostanie odparowany, dodaj do słoika drugą porcję. Dzięki temu ganja znów będzie w pełni zanurzona w płynie (możesz użyć nieco więcej niż pierwszej). Następnie przefiltruj produkt. Użyj gazy, aby przykryć górną część drugiego pojemnika. Następnie odcedź przez gazę ugotowaną mieszankę ganji z alkoholem. Drugi słoik i jego zawartość gotuje się w tym samym garnku z wodą co pierwszy. Słoika nie należy od razu wkładać do gorącej wody, gdyż mógłby pęknąć. ).

Następnie ponownie odparowujemy alkohol, aż w słoiku pozostanie około 5 ml. Następnie do mieszaniny dodaj 20 ml glikolu propylenowego. (Jeśli chcesz, możesz go jeszcze bardziej rozcieńczyć). Mieszanina powinna ostatecznie zmienić kolor na ciemnozielonkawo-brązowy. Voila! Teraz możesz używać swojego koncentratu.

Kiedy już opanujesz podstawy, możesz również nadać swojemu koncentratowi różne smaki, łącząc go z innymi "dekoktami". Dołączyliśmy również filmy z YouTube, które pokażą ci dokładnie jak to zrobić (instrukcje różnią się nieznacznie). Jeśli poważnie myślisz o przygotowaniu płynnego koncentratu marihuany do swojego e-papierosa/waporyzatora, warto najpierw w spokoju obejrzeć je wszystkie.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl