Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

"Gotowanie na Marihuanie" jest już dostępne na Netflixie, od 20 kwietnia! [TRAILER]

"Gotowanie na Marihuanie" jest już dostępne na Netflixie, od 20 kwietnia! [TRAILER]

Było już "Gotowanie na haju", teraz jest "Gotowanie z konopiami". The Cooked With Cannabis Będzie dostępny na Netflixie od 20 kwietnia. Będzie to program kulinarny w stylu konkursu. Będzie podobny do MesterChef z tą różnicą, że uczestnicy będą musieli przygotować dania z użyciem konopi.

Show postawi najlepszych szefów kuchni przeciwko sobie, a nagrodą będzie 10 000 dolarów. Trzech szefów kuchni z doświadczeniem stworzy trzydaniowe menu z kwiatów i liści konopi oraz innych produktów CBD.

Każde danie będzie przygotowane zgodnie z tematem. Kelis, autorka książki kucharskiej i Kelis będą oceniać kulinarne triumfy szefów kuchni. Leather Storrs jest znanym szefem kuchni.

Nie jest to pierwsze kulinarne show Będzie się składał z sześciu odcinków i będzie dostępny na Netflixie od 20 kwietnia. Zwiastun dot. Można gotować z marihuaną Na Youtube pojawił się już jego fragment. Zapowiada się na bardzo rozrywkowy i inspirujący show. Choć nie jest to pierwszy tego typu program na Netflixie (Cooked with Cannabis) był, to nie cieszył się największą popularnością. Serwowanie potraw z konopi ma swój urok i charakterystyczny smak, o czym zapewne wiecie. Polecamy sekcję kuchenną cannabisnews.co.uk, jeśli chcesz zrobić potrawy z dodatkiem konopi na świąteczne stoły. Ten przepis jest warty obejrzenia. Życzymy szczęśliwych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

Źródło: https://newonce.net

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl