Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Bank WBK zamyka wszystkie konta. Dlaczego? Cannabis

Bank WBK zamyka wszystkie konta. Dlaczego? Cannabis

Kalifornia legalizuje rekreacyjną marihuanę. Niemcy poszukują biologów i specjalistów od konopi, którzy pomogą w legalizacji i uruchomieniu uprawy. Mike Tyson uprawia marihuanę i jest chwalony przez lokalne władze za tworzenie nowych miejsc pracy. W Norwegii posiadanie marihuany nie jest kryminalizowane.

To nie jest prolog do opowieści fantasy, ale fakty, które odzwierciedlają aktualne zmiany prawne i kulturowe na całym świecie.

Wiele osób zaangażowanych w polski przemysł marihuany boryka się z ogromnymi przeciwnościami losu. Utrudnia to sprawne i prawidłowe prowadzenie biznesu. Bank WBK podjął decyzję o wypowiedzeniu umowy rachunku bankowego ze względu na prowadzenie restauracji sprzedającej produkty konopne.

Serwis Youtube jest pełen brutalnych teledysków, wulgarnych filmów czy filmów gloryfikujących przemoc i alkohol. Jednak kanał "Wiem jak to robię" jest zablokowany. Po prostu podobne kanały, które edukują i uświadamiają o narkotykach, z roku na rok zyskują na popularności.

Facebook blokuje również CannabisNews. Facebook blokuje wszelkie płatne promowanie artykułów, wywiadów czy naukowych. Facebook twierdzi, że promujemy zażywanie narkotyków. NARKOTYKI!!!

Z podobnym problemem spotkał się również Przemysław Zawiski, właściciel warszawskiej restauracji "Filip z Konopi". Facebook również zabrania mu prowadzenia płatnych kampanii marketingowych w swoim serwisie, twierdząc, że promuje on narkomanię.

Poszkodowana strona sama o zaistniałej sytuacji:

"Ostatnio głośno było o tym, że WBK wypowiada klientom umowy przy użyciu kryptowalut. Tytułowe zdjęcie przedstawia wypowiedzenie z absurdalnym i ewidentnie nieprawdziwym uzasadnieniem.

Oni wiedzą swoje, a nie ma żadnego procesu ani wyroku skazującego. Wkrótce MPWiK przyśle nam pisma z analizami laboratoryjnymi moczu.

I nie sądzę, żeby winny był youtube, facebook, WBK czy google. Oni się boją. Pewnie wielu ich pracowników pali po pracy i rozmyśla nad tym, jak strasznie popaprane jest polskie prawo. "

Nic dodać nic ująć, nic ująć.

Dowiedz się więcej o absurdach naszego kraju klikając tutaj.

Źródło: "Facebook

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl