Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Top 5 odmian indica do użytku zewnętrznego

Top 5 odmian indica do użytku zewnętrznego

Rok 2020 zbliża się szybkimi krokami. Mamy kolejną listę TOP 5, którą chcemy się z Wami podzielić. Są to indicas, które mogą być uprawiane na zewnątrz w Europie Środkowej.

Passion #1

Passion 1 to klasyk wśród klasyków. Passion #1 firmy Dutch Passion, to must-have jeśli kochasz uprawy pod chmurką. Świetnie rozwija się w naszym klimacie. 100% indica ma długie pąki i wysoki poziom THC 15-18%. Daje to dobre zbiory. Passion to cytrusowy zapach. Jest również bardzo rześki, gdy jest uprawiany organicznie. Dobrze reaguje, gdy jest trenowana i przycinana. Gotowa do zbiorów w pierwszej połowie października

2. Northern Passion 2.0

Nowa wersja Northern Passion, wersja 2.0, to połączenie z dwóch legend: Passion#1 i Northern Lights. Northern Passion 2.0 jest bardzo produktywna w klimacie umiarkowanym i daje doskonałe zbiory. Buds są zbite i mocno pokryte żywicą. Jakość suszu jest doskonała, zwłaszcza w przypadku szczepów nastawionych na outdoor. Powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

3 Outdoor OG Kush

Ten szczep 80% indica to legendarny OG Kush w wersji Cloud. Ten potężny szczep może mieć zawartość THC do 20%. Outdoor OG Kush ma wysokie plony i jest gotowy do zbiorów do połowy października. Jego potencja jest zmartwieniem dla początkujących. Aromat kwiatów jest słodki i cytrusowy z egzotycznymi tonami, które są typowe dla OG Kush.

4 Hollands Hope

Ta 100% indica jest gotowa do zbiorów nieco wcześniej niż jej poprzedniczki. Hollands Hope jest bardziej odporna na pleśń i niskie temperatury niż inne indicas. Charakteryzuje się słodkim zapachem. Posiada zawartość THC na poziomie około 15%. Może to powodować poważny dyskomfort w plecach. Ma świetne działanie przeciwbólowe, relaksujące i nasenne. Jest zdecydowanie cielesna.

5 Outdoor Afghan

Outdoor Afghan jest szybko kwitnącą i przeznaczoną do uprawy outdoor wersją jednej z najpopularniejszych odmian indica. Dobrze rozwija się, gdy jest uprawiana w środkowoeuropejskim słońcu. Odmiany Afghani uwielbiają swój słodki, piżmowy aromat. Może być uprawiana na zewnątrz. Nie rośnie wysoko, co jest jej zaletą. Pąki są mocno pokryte żywicą. 90% indica jest gotowa do zbiorów do połowy października.

Wszystkie wymienione odmiany mogą być uprawiane na zewnątrz i dają dobre plony od 100 do 1000 gramów suszu na roślinę. Wszystko zależy od warunków uprawy i treningu udzielonego krzewowi.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl