Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Szkolenie online w zakresie uprawy konopi na wolnym powietrzu

Szkolenie online w zakresie uprawy konopi na wolnym powietrzu

W niedzielę odbędzie się kurs online: "Introduction To Hemp Cultivation" (outdoor). Organizatorem kursu jest Fundacja Santa Herba. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani uprawą konopi oraz niedoszli plantatorzy. Szkolenie ma im pomóc w zaplanowaniu i realizacji całego procesu, od nasionka do gotowego produktu.

Szkolenie online z zakresu uprawy konopi na wolnym powietrzu

Każdy uczestnik zdobędzie usystematyzowaną i praktyczną wiedzę na temat konopi włóknistych podczas szkolenia Fundacji Santa Herba. Kurs obejmie kluczowe elementy, które przyczyniają się do uzyskania najwyższej jakości nasion konopi. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie mogą zaplanować i przeprowadzić cały proces uprawy, od siewu do zbioru, z korzyścią dla swoich bliskich i Matki Natury.

Kurs będzie obejmował wszystkie aspekty uprawy konopi.

* Wybór nasion do wysiewu;
* przygotowanie gleby;
* główne czynniki zapewniające bezpieczne i zdrowe zbiory.
* przeciwdziałanie zmiennym warunkom pogodowym
* stosować odpowiednie zabiegi agrotechniczne po zbiorach
* Uprawa konopi oparta jest na ekologii
* Holistyczne podejście do konopi

Staramy się uczyć najwyższych standardów człowieka i natury w całym procesie edukacji. Każdy kurs jest akredytowany i certyfikowany w celu spełnienia określonych wymagań. Uczestnicy otrzymują certyfikat po pomyślnym ukończeniu naszych szkoleń.

Według organizatorów.

Szkolenie poprowadzi Mariusz Żak, wieloletni plantator, przetwórca, producent i działacz na rzecz konopi. Uczestnicy mogą liczyć na prawdziwą konopną moc rzemieślniczą dzięki jego pasji do natury, a także ogromnej pracy w rozwoju polskiego przemysłu konopnego.

Wszelkie informacje oraz bilety można znaleźć U T A J.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl