Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Suicide Girl Ella Thrasher opowiada o Harley Quinn w sequelu Suicide Squad

Suicide Girl Ella Thrasher opowiada o Harley Quinn w sequelu Suicide Squad

Dziewczyna-samobójczyni Ella Thrasher omawia sequel "Birds Of Prey" o Harley Quinn z "Suicide Squad" na Mass Nerder.

7 lutego do kin trafił film "Birds Of Prey: And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn" z Margot Robbie w roli głównej. Film jest najsłabiej zarabiającym filmem Warner Brothers Produced DC Comics od czasu uruchomienia DC Expanded Universe (DCEU). DCEU rozpoczęło się w 2013 roku od filmu "Człowiek ze stali" Zacka Snydera. Od tego czasu, DC próbuje złapać impet Marvela z jego wspólnym uniwersum.

Wydaje się jednak, że widzowie są bardziej zainteresowani tym, by filmy DC traktować nieco poważniej. Film Joker Todda Phillipa, który został zmiażdżony podczas rozdania Oscarów w 2020 roku, zarobił ponad miliard dolarów na całym świecie, a został wyprodukowany przy skromnym budżecie 80 milionów dolarów. To wyczyn, którego nawet potężne Marvel Cinematic Universe Disneya jeszcze nie dokonało przy tak niewielkich nakładach produkcyjnych.

Ella Thrasher przygląda się cosplayerowi przebranemu za Batmana

Mass Nerder o Harley Quinn: Birds Of Prey

W tym tygodniu, w podcaście popkulturowym Higher Mentality, Mass Nerder, do gospodarzy Cole'a Rispina, Bena Rispina, Cubby'ego Nelana i Ally Blundy dołączyła dziewczyna-samobójczyni i twórczyni treści Ella Thrasher. Niestety, grupa twierdzi, że film nie wydaje się trzymać wśród grupy, którzy notorycznie panaceum na jego poprzednika Suicide Squad.

Reżyserem Harley Quinn: Birds Of Prey jest względna nowicjuszka, Cathy Yan (Dead Pigs). Film funkcjonuje jako bezpośredni sequel krytycznie przyjętego, ale nagrodzonego Oscarem Suicide Squad, wydanego w 2016 roku i wyreżyserowanego przez Davida Ayera. Birds of Prey oficjalnie zmienił swoją nazwę na "Harley Quinn:Birds Of Prey". Jest to najprawdopodobniej spowodowane niską frekwencją widzów. Pomimo popularności postaci Harley Quinn, film ma problemy ze znalezieniem widowni.

Ella Thrasher, Ben Rispin, Ally Blundy, Cubby Nelan i Cole Rispin na Mass Nerder

Gospodarze podcastu The Mass Nerder i Ella przypisują brak zainteresowania publiczności zmęczeniu DCEU. Grupa zgadza się, że nawet spektakularne występy Margot Robbie, która powraca jako Harley Quinn i Ewana McGregora jako Black Mask nie wystarczą, by uratować zagmatwaną produkcję. Ptaki drapieżne nie są w stanie w pełni zrealizować kompletnej historii. W 1 godzinę i 49 minut upchnięto bardzo dużo.

Posłuchaj tutaj:

Opis odcinka:

Odcinek 154: Gang wita Suicide Girl, modelkę i twórczynię treści, Ellę Thrasher, aby omówić najnowszy film z uniwersum DC; Birds of Prey i Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn. Plus! Nasze spojrzenia na wielkich zwycięzców Oscarów 2020!

Download: https://bit.ly/32GlciV

Spotify: https://spoti.fi/2Sjatcg

Apple: https://apple.co/2SCTHnl

Mass Nerder - Harley Quinn: Birds of Prey Synopsis

"Harley Quinn staje się sezonem otwartym, gdy jej wybuchowe rozstanie z Jokerem sprawia, że na jej plecach pojawia się wielki, gruby cel. Niechroniona i uciekająca. Quinn musi stawić czoła gniewowi narcystycznego szefa zbrodni, Black Mask. Jego prawej ręki, Victora Zsasza, i każdego innego bandyty w mieście. Ale sprawy wkrótce wyrównują się dla Harley, gdy staje się ona nieoczekiwaną sojuszniczką trzech śmiertelnie niebezpiecznych kobiet - Huntress, Black Canary i Renee Montoya."

Mass Nerder - Harley Quinn's Character Bio (Bio postaci Harley Quinn)

-Taken from DC Comics Dot Com

"Multiwersum byłoby znacznie mniej żywym miejscem bez hijinksów i shenaniganów byłej dr Harleen Quinzel, jedynej i niepowtarzalnej Clown Princess of Crime.

Czasami miłość może sprawić, że ludzie robią szalone rzeczy. A innym razem? Doprowadza ich do kompletnego szaleństwa. Tak jest w przypadku Harley Quinn, dawniej dr Harleen Quinzel. Jako obiecująca psycholog i stażystka w Arkham Asylum w Gotham City, Harleen otrzymała szansę, by zbliżyć się do Jokera, co skończyło się... źle. Harleen stała się obsesją na punkcie swojego obiektu, a po tym jak zakochała się do szaleństwa w Księciu Zbrodni, pomogła mu uciec z azylu.

Jej miłość do Jokera zainspirowała Harleen do przyjęcia nowej tożsamości, Harley Quinn, pomocniczki Jokera, jego ukochanej - czy tego chciał, czy nie. (Przez większość czasu? Nie chciał.)

Z czasem Harley zdała sobie sprawę, że Joker ją powstrzymywał i zaczęła działać na własną rękę. Została przedsiębiorcą i członkiem kilku nieco mniej niż wiarygodnych super drużyn (w tym Suicide Squad), dziewczęcego gangu w Gotham City (Gotham City Sirens) i wędrownego sideshow. Po drodze Harley stała się jedną z najbardziej popularnych super-złoczyńców w uniwersum DC, częściowo dzięki swojej wszechstronności, charyzmie i wesołemu, ale zmienionemu spojrzeniu na życie.

W końcu, jak powiedziałaby Harley, jeśli masz zamiar trochę zaszaleć, możesz równie dobrze usiąść i cieszyć się jazdą!".

Gospodarze Mass Nerder spędzają czas w piwnicy Bong Mansion - Photo By James Heaslip

O Mass Nerder Podcast

Mass Nerder Podcast jest premierowym podcastem Higher Mentality poświęconym kulturze fanów marihuany. Prowadzony przez duet pisarski Cole Rispin (Nerdy Lasagna) & Ben Rispin (Puff Digital's Into The Weeds Podcast), cosplayerkę i graczkę Ally Blundy oraz muzyka Jamesa "Cubby" Nelana (The Reason, Born in the 80's), Mass Nerder porusza najbardziej kontrowersyjne tematy, które mają miejsce w naszych ulubionych fikcyjnych światach.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl