Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Serum a.k.a. Znamy specyfikacje i daty premiery sygnowanego przez Ero JWP Nasiona, TangiEro

Serum a.k.a. Znamy specyfikacje i daty premiery sygnowanego przez Ero JWP Nasiona, TangiEro

Serum a.k.a Serum a.k.a Na tegorocznym 4/20 pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź nasion Erosa. Powstały one we współpracy Pan Pestka Crew, Teone420 i Teone420. Dziś poznaliśmy datę premiery nasion. Będzie ona miała miejsce na "Weed Fest", który odbywa się w dniach 12-13 czerwca. Więcej informacji pojawi się już wkrótce. Zobaczyliśmy też pierwsze zdjęcie szczepu, który powstał z California Orange Skunk i Chocolope. Dajcie nam znać co sądzicie.

Serum a.k.a. Znamy specyfikację i daty wydania sygnowanego przez Ero JWP nasiona, TangiEro

Ero JWP podzielił się wiadomościami na temat nasion marihuany, które podpisał swoim pseudonimem w dniu 4/20. Serum a.k.a. TangiEro - Jest to nazwa szczepu, który został wyhodowany z połączenia California Orange Skunk z Chocolope. Wcześniej informowaliśmy o tym U T A J

Serum TangiEro, czyli połączenie tych szlachetnych genów, to potężna i energetyczna odmiana marihuany z dominującymi genami sativy. TangiEro jest szczepem stymulującym, który może być używany jako szczep dzienny. Może być stosowany medycznie w celu poprawy apetytu i łagodzenia bólu.

Jest to krzyż, który ma niesamowity aromat i smak mandarynek. TangiEro dostała swoją nazwę częściowo dlatego, że mandarynka to "tangerine" w języku angielskim. Za dominującą mandarynką można wykryć inne nuty cytrusowe i czekoladowe. To wszystko w celu uzyskania pysznego efektu.

Rośliny TangiEro są jednolite i mają strukturę bardzo podobną do roślin z rodziny skunksów. Nietrenowane rośliny mogą dorastać do 150-180cm, natomiast trenowane osiągają 130-150cm. Dają dobre plony i świetną jakość.

Serum a.k.a. TangiEroSpecyfikacja

odmiana:

Genetyka: California Orange Skunk (fem). Czas kwitnienia to około 65 dni. Wydajność: 600g/m Wysokość 130cm - 170cm. Przeznaczenie: Indoor Aromat: mandarynkowy, owocowy/cytrusowy, nuty czekoladowe. THC: 21% - 25% Produkt kolekcjonerski. Mr. Pestka Crew I Teone420 Udział w projekcie. Serum a.k.a. Premiera Serum a.k.a. TangiEro nastąpi podczas targów konopnych WEEDFEST w Warszawie. Odbędą się one już 12-13 czerwca w Warszawie. WeedNews.pl będzie partnerem medialnym. Eros będzie gospodarzem premiery i odbędzie się ona w sobotę, 12.06, o godzinie 15:00 na scenie centralnej. Na Weed Fest można też kupić pierwsze nasiona w promocyjnej cenie.
Ten tekst ma charakter edukacyjno-informacyjny i jest przeznaczony dla polskojęzycznych mieszkańców Europy. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste w Polsce jest nielegalna i niezalecana.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl