Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

San Francisco: Palenie w mieszkaniach zabronione, ale marihuana dozwolona

San Francisco: Palenie w mieszkaniach zabronione, ale marihuana dozwolona

San Francisco wprowadziło nowe przepisy dla swoich mieszkańców. We wtorek uchwalono przepisy, które zakazywałyby palenia we własnym domu. Mieszkańcy nadal mogą palić marihuanę w swoich mieszkaniach. Chociaż przepisy były pierwotnie przeznaczone dla chwastów, aktywiści przekonali władze, że mogą legalnie palić tylko w tym miejscu.

San Francisco: Tytoń zakazany w mieszkaniach, marihuana dozwolona

Nowe prawo zostało przyjęte przez Radę Miasta San Francisco w głosowaniu, w którym poparło je 10 z 11 głosujących. Jak podaje San Francisco Chronicle, San Francisco stało się największym miastem w Ameryce, które przyjęło surowe przepisy dotyczące palenia tytoniu.

Pierwotna propozycja ustawodawców zakładała, że zakazy palenia w budynkach powinny dotyczyć marihuany. Zmienili oni jednak zdanie po protestach działaczy na rzecz konopi. Argumentowali oni, że w tym miejscu mogą legalnie palić marihuanę.

Palacze tytoniu twierdzili, że nowe prawo narusza ich prawa, zwłaszcza, że zakazuje im palenia w domach. Urzędnicy dali zielone światło dla nowej uchwały powołując się na obawy związane z biernym paleniem.

Bierne palenie jest niebezpieczne i każdy powinien mieć czyste powietrze do oddychania.

- opublikowane na Twitterze Przewodniczący Rady Miasta San Francisco Norman Yee

Według Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (USA) palenie tytoniu jest przyczyną większej liczby zgonów w USA niż 480 tys. rocznie, a ponad 41 tys. jest spowodowanych wdychaniem biernego dymu.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl