Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Rob Fee recenzuje nowy film Mission Impossible przed wszystkimi

Rob Fee recenzuje nowy film Mission Impossible przed wszystkimi

Rob Fee poszedł zobaczyć nowy film Mission Impossible "Fallout"

Kiedy Rob Fee poszedł zobaczyć Nowy Mission Impossible "Fallout", tak naprawdę nie miał wysokich oczekiwań. To znaczy, żeby być uczciwym, jest to szósta odsłona dawno przerysowanej franczyzy. Tak, Ethan Hunt był fajny, kiedy zwisał jak orangutan z klifu o wysokości 300 stóp. Ale nie jest już tak fajny teraz, gdy wyskoczył jak szalony na kanapę Oprah.

Zobaczmy, co sądzi Rob Fee.

Rob Fee's Take

Ale problem z Mission impossible i wszystkimi tymi filmami polega na tym, że przechodzą od komediowej postaci, która opowiada trzy dowcipy w filmie i rozświetla każdy nastrój, do komedii akcji. Bo wtedy staje się to po prostu komedią. Chcę czuć, że każda postać ma szansę umrzeć. I nie ma szans, żeby w którymś z tych filmów zabili Simona Pegga.

To właśnie jest tak dobre w Szybkich i wściekłych, że w każdej chwili mogą zabić tego jednego Azjatę, który jest niedorzeczny. Mogą zabić Paula Walkera w każdej chwili. Chodzi o to, że Tom Cruise nie robi złych filmów. Może zrobić dobry film, ale nie robi złych filmów. Ale słuchajcie, jeśli podobały wam się ostatnie filmy z Mission Impossible, to ten wam się spodoba. Jeśli nie, to nie wiem, co jest z tobą nie tak.

Podsumowanie nowej Mission Impossible

Mission: Impossible - Fallout to amerykański szpiegowski film akcji z 2018 roku napisany, współprodukowany i wyreżyserowany przez Christophera McQuarrie. Jakbyśmy nie mieli dość tych filmów, jest to szósta odsłona Mission: Impossible

serii filmowej.

W filmie występują Tom Cruise, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Sean Harris, Michelle Monaghan i Alec Baldwin, którzy ponownie wcielają się w swoje role z poprzednich filmów, a Henry Cavill i Angela Bassett wskakują na tonący statek na ostatnią przejażdżkę. Publiczny film ma zostać wydany 27 lipca 2018 roku i będzie pierwszym z serii, który zostanie wydany w RealD 3D i IMAX 3D; będzie miał również wydanie 2D IMAX.

Kiedy misja IMF kończy się źle, świat staje w obliczu tragicznych konsekwencji. Gdy Ethan Hunt podejmuje się wypełnienia pierwotnie powierzonych mu zadań, CIA zaczyna kwestionować jego lojalność i motywy. Hunt staje do wyścigu z czasem, ścigany przez zabójców i dawnych sprzymierzeńców, próbując zapobiec globalnej katastrofie.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl