Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Podstawowe pytania o olej z konopi i zagadnienia z nim związane

Podstawowe pytania o olej z konopi i zagadnienia z nim związane

Czy masa ciała ma wpływ na dawkowanie?

Generalnie tak, ponieważ większe wzrosty masy ciała mogą wymagać większej dawki do uzyskania tego samego stężenia THC, substancji aktywnej oleju. Innymi słowy, więksi ludzie mają zdecydowanie większą tolerancję, a u osób mniejszych łatwiej o przedawkowanie. W początkowych fazach leczenia pacjenci często mówią, że czują się „dziwnie”. Pojawiają się nawet zawroty głowy oraz mdłości, co jest efektem połączenia leczenia z chemioterapią. Charakterystycznym skutkiem ubocznym jest zwłaszcza uczucie letargu zaraz po spożyciu oleju, które mija maksymalnie po miesiącu od przyjęcia pierwszej dawki. Sposobem na poradzenie sobie z tym faktem jest przyjmowanie oleju wieczorem, przed snem. Nie należy bać się przedawkowania. THC jest substancja naturalną, od której jeszcze nikt nigdy nie umarł.

„Dziwne” uczucie po przedawkowaniu jest czasami powodem przestraszenia się pacjenta, ale nie dzieje się w tym czasie nic złego. Niektóre osoby to nawet lubią. Sposobem na pozbycie się tego odczucia jest dotlenienie się poprzez kilka głębokich wdechów. Coś słodkiego także przyspiesza powrót do normy. Pamiętać tylko należy o ograniczeniach spowodowanych chorobą. Wpływ na karmienie piersią Nie ma na ten temat poważnych badań. Należy każdorazowo skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Prowadzenie pojazdów Musi na to wyrazić zgodę lekarz prowadzący, chociaż nie ma ogólnych przeciwwskazań. Przechowywanie Chłodne i ciemne miejsca, poza zasięgiem dzieci. Jaki jest skład oleju? W 95% olej zawiera THC. Pozostałe 5% to inne kannabinoidy, w tym przede wszystkim CBD, CGB oraz CBC. Zazwyczaj pojawiają się także niewielkie domieszki innych substancji pochodzenia roślinnego, których pozytywne działanie zostało potwierdzone naukowo. Niewielki dodatek stanowić mogą terpenoidy, czyli specjalne substancje zapachowe, jak również ekstrakty, które były wykorzystywane do przygotowania leku.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl