Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Palenie Gry zioło: Najlepszy rodzaj zabawy, jaki istnieje

Palenie Gry zioło: Najlepszy rodzaj zabawy, jaki istnieje

Gry związane z paleniem trawki z pewnością stają się nowymi grami związanymi z piciem, i to nie bez powodu. Są po prostu bardziej zabawne bez kaca następnego ranka. Zamiast biec do sklepu monopolowego, aby zdobyć trochę paliwa na domową imprezę, teraz powinieneś zatrzymać się w lokalnym sklepie, zaopatrzyć się i mieć niekończącą się zabawę.

Teraz, że marihuana jest coraz legalizacji w wielu krajach na całym świecie, nowe produkty, akcesoria i gry karty chwastów dla zabawy pojawiają się częściej i ludzie wymyślają nowy sposób, jak korzystać z roślin. Z palenia ziół gry, chodzi o to, aby cieszyć się doświadczeniem palenia trochę lepiej, podczas gdy z picia gry, celem ludzi jest pić, aż minie w zasadzie. Tak więc, zamiast Flip the Cup i Beer Pong, co można grać podczas palenia marihuany? Jeśli zacząłeś szukać chwastów gry online już, można zatrzymać się tam, bo tutaj mam zebrane najlepsze palenie chwastów gry istnieją.

Upewnij się, aby spróbować je wszystkie, aby dowiedzieć się, który z nich jest najlepszy. I baw się dobrze!

Gra Zapalniczka

Gra zapalniczka jest zdecydowanie jednym z tych gier palenie zioła, które wymagają dużo koordynacji i koncentracji, co sprawia, że całe doświadczenie palenia nawet lepiej. Potrzebujesz zapalniczki, którą będziesz trzymał na wierzchu swojej dłoni. Musisz umieścić ją po zewnętrznej stronie palców i jako taką powinieneś podrzucić ją do osoby stojącej obok Ciebie lub naprzeciwko, w zależności od tego, jak zdecydujesz się grać. Ta gra jest nie tylko zabawna, gdy jesteś na haju (bo co nie jest zabawne, gdy jesteś na haju?!), ale także poprawi Twoją koordynację ręka-oko. Czujesz się pewny siebie i rywalizujesz? Przesuń się dalej od siebie i wypróbuj swoje umiejętności!

Podwyższona Jenga

Klocki Jenga przez amazon

.

Teraz, to jest coś innego. W świecie gier o paleniu zioła, Elevated Jenga jest królem. To jest zabawa i sprawia, że palisz przez duże bloki, które mają rzeczy napisane na nich, takie jak:

  • Puff puff pass
  • Get two big hits
  • Wykonaj kopnięcie żurawia
  • Przytul osobę obok siebie

Powodem, dla którego ludzie kochają Elevated Jenga, jest to, że jest interaktywna i sprawia wiele radości. Nie myślisz ciągle o paleniu, ale jesteś także połączony ze swoją społecznością przyjaciół i wchodzisz z nimi w interakcję w interesujący sposób. Wystarczy włączyć wyobraźnię i napisać trochę zabawy na każdym kawałku.

Głowy do góry

Gra Heads Up via appadvice

.

Wśród chwastów gry online, Heads Up jest najbardziej kreatywny jeden i grając go wysoko jest tak dużo lepiej niż pijany lub trzeźwy. Jeśli nie możesz grać online, możesz pobrać grę na swój telefon. Następnie, zorganizować wszystkich ludzi w zespołach po dwa. Niech każdy zespół wybrać talię na podstawie jego opisu i dotknij Play. Tylna część telefonu powinna znajdować się na czole, aby wszyscy oprócz Ciebie widzieli ekran. Gdy Twój zespół wyda Ci odpowiednie instrukcje i uda Ci się poprawnie odgadnąć słowo, powinieneś przechylić telefon w dół, aby nagrać poprawną odpowiedź. Jeśli jednak nie, należy odchylić telefon do góry.

Grass

Gra Gra w trawę via pinterest

.

Powrót w 1979 roku, kiedy ludzie rzeczywiście nazywa chwast "trawa" ta gra była jedną z najbardziej popularnych gier palenia chwastów dla wszystkich potheads.

Co ta gra robi, to w zasadzie zamienia cię w dealera trawki na czarnym rynku, a twoi przyjaciele są twoją konkurencją. Osoba, która wygrywa jest osoba, która udaje się zarobić 250.000 dolarów przez hustling chwastów. Istnieją różne sposoby, aby powstrzymać swoich przyjaciół - Twoją konkurencję - przed zarobieniem tych pieniędzy przed Tobą. Zrób to za pomocą kart Detained, Search and Seizure, ale także spróbuj ukraść towar z magazynów swoich przyjaciół. Powinieneś jednak zachować spokój i uważać, ponieważ oni również zrobią to samo z tobą.

Karty Przeciwko Ludzkości - Wysoka Droga

Cards against humanity expanded pack via cardsagainsthumanity

.

Karty przeciwko ludzkości nie należą do typowych gier karcianych z ziołami. Ta pełna mrocznego humoru gra karciana ma pakiet rozszerzający, a kiedy dorzucisz do niego trochę zielska, masz zupełnie nową grę, w którą możesz grać do woli.

Quiplash autorstwa Jackbox

Quiplash autorstwa Jackbox via jackboxgames

.

Najzabawniejszą i najbardziej kreatywną ze wszystkich gier o paleniu zioła jest gra Quiplash na Jackbox. W tej grze ty i twoi przyjaciele macie na swoich telefonach zabawne pytania, na które przesyłacie odpowiedzi. Upewnij się, że odpowiedzi są zabawne, nieszablonowe i całkowicie kreatywne, ponieważ przesyłasz te odpowiedzi do telewizji, gdzie każdy może je przeczytać i zagłosować na najlepsze z nich. Ta gra Jackbox może być pobrana na PlayStation lub PC, lub Xbox, jeśli masz, a po włączeniu, odpowiednie instrukcje pojawi się dla każdego, aby zalogować się i jak zacząć grać.

Najlepszą częścią gry Quiplash by Jackbox jest to, że jest ona anonimowa, dopóki wszyscy nie zagłosują na najlepszą odpowiedź. Po wybraniu najlepszego, twórca odpowiedzi zostanie pokazany i naprawdę będziesz zaskoczony wyobraźnią i kreatywnością swoich przyjaciół, gdy zaczniesz grać.

Czy wolałbyś

Liść marihuany na fladze Rasta via Pixabay

.

Would You Rather jest jedną z tych gier palenia chwastów, która w przeciwieństwie do wszystkich innych gier karcianych chwastów, nie wymaga żadnych kart ani sprzętu. To dlatego wiele osób woli ją od tradycyjnych gier online. Możesz nawet zrobić to w podróży, jeśli lubisz być aktywny po paleniu się na haju. Z tej gry, podobnie jak z wszystkich innych gier palenia zioła, kreatywność jest kluczem do uczynienia go bardziej przyjemne. W zależności od tego, czy paliłeś Afghan Kush czy Black Strain

, ta gra może przybrać formę od głęboko filozoficznej, przez zabawną i całkowicie przypadkową, po dziwną i całkowicie naćpaną. Najważniejszą częścią jest to, że każdy się w niej odnajdzie i będzie się dobrze bawił.

Oto kilka z moich ulubionych pytań, które można zadać, aby rozruszać grupę. Po nich, pytania tworzą się same i jest to dość zabawne.

  • Wolałbyś palić rośliny Indica do końca życia czy rośliny Sativa?
  • Wolałbyś cofnąć się 3000 lat wstecz w historii czy 3000 lat w przyszłość?
  • Czy wolałbyś mieć uczucie, że twoja noga zasnęła na tydzień, czy to zabawne, lekko nieprzyjemne mrowienie kości w łokciu przez 7 dni?

Możesz poświęcić jeden dzień na wymyślanie kolejnych pytań samemu, aby się przygotować i dostać grę, która będzie się toczyć, gdy będziesz ze swoimi przyjaciółmi. Po zrozumieniu idei i kopać do niego, nic nie będzie w stanie powstrzymać zabawne pytania z rzucane na całym miejscu.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl