Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Nowe partnerstwo Jaya-Z w sprawie marihuany i skandal w NFL. Czy Beyonce się zgadza?

Nowe partnerstwo Jaya-Z w sprawie marihuany i skandal w NFL. Czy Beyonce się zgadza?

Pierwszy raper, który został miliarderem według Forbes, zawarł duże partnerstwo z firmą produkującą marihuanę. Prywatna Caliva, z siedzibą w San Jose, mianowała Jay-Z oficjalnym głównym strategiem marki. Jay-Z będzie wykorzystywał swoje nowe stanowisko, aby zwiększyć szkolenia zawodowe dla byłych więźniów oraz poprawić jakość i uczciwość w przemyśle konopi indyjskich. Na początku 2019 roku Jay-Z utworzył grupę zajmującą się wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych o nazwie Reform Alliance, której celem końcowym jest pomoc ponad milionowi Amerykanów w zwolnieniu z więzienia, nadzoru kuratorskiego i zwolnienia warunkowego w ciągu najbliższych 5 lat.

"Chcemy stworzyć coś niesamowitego, mieć zabawę w procesie, czynić dobro i przynosić ludzi po drodze" - powiedział raper w oświadczeniu.

Dzięki statusowi miliardera, władzy i doświadczeniu Jay-Z, z pewnością będzie miał duży wpływ na różne społeczności i potencjalnie zmieni perspektywę Afroamerykanów w branży marihuany, a także stworzy wiele miejsc pracy i możliwości dla mniejszości. Oprócz mocnych ruchów Jay-Z w sektorze marihuany, Jay-Z wywołał duże kontrowersje w związku z nowym partnerstwem Roc Nation z NFL.

Roc Nation podpisał umowę z National Football League, aby doradzać w zakresie muzyki na żywo, rozrywki i projektów sprawiedliwości społecznej. Wcześniej Jay-Z był jednym z potężnych głosów bojkotujących NFL po słynnym klęczeniu Colina Kaepernicka podczas hymnu narodowego.

Jay-Z rapował na "Apes-" z 2018 roku, "Powiedziałem nie dla Super Bowl: You need me, I don't need you/ Every night we in the end zone, tell the NFL we in stadiums, too".

Po doradzaniu innym artystom i osobom publicznym, aby odrzucili umowy z NFL w świetle usunięcia Kaepernicka z ligi, Jay-Z jest teraz w biznesie z masywną korporacją.

Publicysta sportowy Associated Press Paul Newberry nazwał Jaya "totalnym sprzedawcą", sugerując, że pogrzebał swoje sumienie w gotówce. Prawnik Kaepernicka powiedział, że "zimnokrwiste" posunięcie Jaya "przekracza intelektualną linię pikiety". Uzasadnienie Jay'a: "Myślę, że przeszliśmy przeszłości klęczenia. Myślę, że nadszedł czas na działanie".

Reakcje na Twitterze na temat partnerstwa Jay-Z z NFL:

Wiele osób, zwłaszcza w czarnej społeczności, uważa, że Jay-Z zaprzecza sam sobie i dotyczy przede wszystkim jego sojuszu z NFL. Otrzymał krytykę od nazwania go sprzedajnym, do ludzi mówiących, że przyjął krwawe pieniądze na ofiarę ruchu Black Lives Matter. Inni ludzie czekają, aby zobaczyć, jakie ruchy zostaną podjęte, zwłaszcza jeśli Colin będzie mógł grać w NFL ponownie. Chociaż niektórzy twierdzą, że Kaepernick nie jest najlepszym graczem NFL, to jednak bardzo dużo trenuje, aby poprawić swoje umiejętności, a także wykonuje swoje własne ruchy, aby popchnąć działania na rzecz sprawiedliwości społecznej.

Żona Jaya-Z, Beyonce Knowles, nie wydała żadnych publicznych oświadczeń na temat przynależności jej męża do konopi i kontrowersyjnej umowy z NFL, ale jesteśmy pewni, że wspiera swojego człowieka i wie, że ma on wyższy cel, poza tym, co wielu zakłada.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl

Warto zobaczyć