Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Najlepsze zwiastuny z San Diego Comic Con

Najlepsze zwiastuny z San Diego Comic Con

Po kilku dniach nadrabiania zaległości, oto przegląd najważniejszych zwiastunów pokazanych na San Diego Comic Con:

IT: ROZDZIAŁ 2

Ja pierdolę, to wygląda świetnie. Zwiastun, który ma na celu wzmocnienie intensywności pierwszego filmu, obiecuje więcej strachu i głębiej niepokojących treści. Mimo, że zwiastun zawiera uderzające obrazy, to wydaje się, że zatrzymał dla nas najlepsze kawałki do odkrycia na dużym ekranie. Powrót do Derry będzie dla Loser's Club zakręconą przejażdżką po domu uciech. Ten zwiastun jest przerażający, ale może nie tak przerażający jak...

CATS

Niepokojący i niepokojący. Zagmatwane i dziwne. Te kociaki wydostały się z doliny niesamowitości, by zaatakować nasze gałki oczne. Wyreżyserowany przez Toma Hoopera (nie obcy musicalom filmowym z jego wersją Les Miserables z 2012 roku) i z udziałem takich gwiazd jak Taylor Swift, Jennifer Hudson, Judi Dench, Ian McKellen, James Corden i Rebel Wilson. Niezależnie od tego, czy film jest dobry, czy nie, chwytając swoją ulubioną ludzką kocimiętkę (ahem: WEED) i oglądając te antropomorficzne koty prawdopodobnie nawiedzą twoje wspomnienia (łapiesz? Łapiesz?).

TOP GUN: MAVERICK

Uwaga, proszę: Tom Cruise leci odrzutowcem myśliwskim, powtórzmy, Tom Cruise leci odrzutowcem myśliwskim. Ten zwiastun dostarcza prawie wszystko, czego można oczekiwać od sequela 30+ letniego absurdalnego filmu akcji: wyścigi motocyklowe po pasie startowym, nieuzasadniona scena siatkówki plażowej, Maverick dający dupy autorytetowi, a także TOM CRUISE PŁYWA ODLOTOWCEM MYŚLIWCA. Dość powiedzieć. Mówiąc o rebootach...

JAY I CICHY BOB REBOOT

Dla fanów Kevina Smitha, zapowiada się niezła zabawa. Z obfitych porcji wielkich cameos (Tommy Chong!), role reprisals (Ben Affleck jako Holden, Jason Lee jako Brodie), i self-świadomych tropów reboot galore, ten zwiastun oferuje frywolność i absurd na każdym kroku. Film będzie prawdopodobnie niezgrabny i niezdarny, ale hej, czyż nie jesteśmy wszyscy po kilku łykach?

JEGO MROCZNE MATERIAŁY

Serial fantasy, na który wszyscy czekaliśmy (miejmy nadzieję). Serial HBO oparty na trylogii książek Phillipa Pullmana o tej samej nazwie to w równej mierze steam-punk i Harry Potter. Zwiastun radośnie pokazuje niektóre z fantastycznych obrazów zawartych w oryginalnym materiale źródłowym, takich jak gigantyczne opancerzone niedźwiedzie polarne i misterne sterowce. Obsada jest doskonała, w tym Dafne Keen (X23 z Logana) jako Lyra, James McAvoy jako Lord Asriel, Ruth Wilson jako pani Coulter, a Lin-Manuel Miranda jako Lee Scoresby, zuchwały kapitan sterowca. Ta seria ma wielki potencjał, jeśli nie z innego powodu niż jawnie slam Kościoła katolickiego (sprawdź przeszłość kontrowersje na temat książek).

PICARD

AKA Star Trek Fan Service. Tak wiele potencjału w tej serii! Po słabych odczuciach związanych z rebootowanym uniwersum filmowym i kilkoma ostatnimi serialami telewizyjnymi, największy kapitan Star Treka powraca (come at me, Kirk-lovers). Data! Borg! Siedem z Dziewięciu! Miejmy nadzieję, że ta seria przywróci kilka dobrze znanych wątków i postaci, za którymi tęsknią fani.

CREEPSHOW

Zwiastun tego nadchodzącego serialu antologii wychodzi na Shudder jest wyciągnięty prosto z klasycznego horroru z lat 80-tych. Pełen praktycznych efektów (opieka niesamowitego Grega Nicotero) i klasycznych aktorów horroru (w tym Davida Arquette i Tobina Bella), wygląda to cholernie źle.

WATCHMEN

Dostajesz maskę, a ty dostajesz maskę, Każdy dostaje maskę! Ten nowy serial HBO jest ustawiony 10 lat po oryginalnej historii komiksu, badając następstwa wydarzenia zmieniającego świat, który przyniósł świat Super Moce (w sensie politycznym, nie spandex noszenia sensu) z powrotem z krawędzi zniszczenia jądrowego, aby skupić się na wspólnym wrogiem. Nie jest jasne, z przyczepy, kto jest wspólnym wrogiem, ale jeśli to naprawdę jest po wydarzeniach z komiksu jest tylko jedno prawdziwe pytanie: Czy w retrospekcji zobaczymy fałszywego gigantycznego potwora z kałamarnicy? W zwiastunie mamy armię Rorschachów, zamaskowanych stróżów prawa, starszego Ozymandiusza (w tej roli Jeremy Irons) i powrót Dr. Manhattana. Dużo potencjału, ale wszyscy będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, czy będzie stać do hype.

HARLEY QUINN

Zwiastun nadchodzącej premiery serialu animowanego R-Rated w serwisie streamingowym DC był znacznie bardziej zawadiacki i surowy niż można by się spodziewać. Seria, z Kaley Cuoco głosem tytułowej postaci, wygląda zabawnie i głupio w bardzo samoświadomy sposób. Wliczone w minutę długi barrage przemocy slapstick i przeklinanie było mnóstwo śmieszne DC znaków głosowych przez niesamowitą obsadę aktorów: Poison Ivy (Lake Bell), Riddler (Jim Rash), Doctor Psycho (Tony Hale), King Shark (Ron Funches), Queen of Fables (Wanda Sykes), i tak wiele więcej. Mam nadzieję, że to okaże się tak głupie i dziwne, jak to wygląda!

Ekscytujące czasy przed nami z wszystkich tych właściwości w kierunku naszej drogi na dużych i małych ekranach zarówno.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl