Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Mass Nerder's Trip to Fan Expo Canada 2019

Mass Nerder's Trip to Fan Expo Canada 2019

Fan Expo Canada - teraz świętuje 25 lat! - jest największym tego typu wydarzeniem w Kanadzie. Dzięki wspaniałym ludziom z Conspiracy Comics, Ally Blundy i ja - współprowadzący podcast Mass Nerder Puff Digital - mogliśmy wziąć udział w wydarzeniach tego weekendu.

Jeden z wielu parkietów wystawowych na Fan Expo Canada 2019

Wyruszyłem z Bong Mansion czując się świetnie i dotarłem na mój pociąg z zapasem dwóch minut. Jedną z moich ulubionych części Fan Expo każdego roku jest oglądanie wszystkich cosplayerów w pełnym kostiumie jadących pociągiem. Gdy wszyscy są podekscytowani, śmiechu i zabawy jest pod dostatkiem. Co sprawia, że moja przejażdżka każdego roku jest to, że zawsze wydaje się siedzieć w pobliżu starszej pary, którzy są zdezorientowani, jak kurwa, co się dzieje. Ah, rozmowa pomiędzy zdumioną starszą parą widzącą mężczyznę w kostiumie lisa prowadzącego rozmowę z Leelo z Piątego Elementu to muzyka dla moich uszu.

Wystawa Lego na Union Station w Toronto wykonana z 36,440 klocków Stormtrooper Minifigs

Wysiadłem z pociągu na Union Station z armią nerdów i udaliśmy się do centrum konwentowego. Uwielbiam wchodzić do budynku po raz pierwszy, tak jak na mecz sportowy czy koncert. Energia, którą czujesz, będąc otoczonym przez tysiące podobnie myślących osób, gotowych na dobrą zabawę, jest odurzająca. Ale bez żadnego planu do naśladowania, przytłaczające uczucie, co robić najpierw, szybko mnie dopada. Na szczęście weteranka Fan Expo, Ally Blundy w swoim cosplayu "Casual Sue Storm", znalazła mnie i dokładnie wiedziała, gdzie iść najpierw; zagrać w demo jej najbardziej wyczekiwanej gry, Borderlands 3.

Strefa Borderlands 3 była wypełniona po brzegi, ponieważ rozdawano darmowe maski każdemu, kto czekał w kolejce do dema, a także ustawiono dużą scenografię do zdjęć. Ally była w swoim żywiole i skakała z radości. Od razu ustawiła się w kolejce, by zagrać w demo i trzeba przyznać, że nadal jest zadowolona ze swojej decyzji o zamówieniu przedpremierowym.

Współgospodarz Mass Nerder Ally Blundy w swoim żywiole

Jeśli chodzi o mnie, rozejrzałem się po innych imprezach demo, takich jak obszar Playstation, kiedy nagle zobaczyłem to - czerwony świecący promień nadziei wołający do mnie z tych białych beaming liter, które piszą Nintendo (ale wyraźnie oznaczają "Zagraj mi, Cole"). I made my way over, aby zobaczyć, co dema stoisko miał. Smash Bros, ok cool, Luigi's Mansion 3, ok coraz lepiej ... The Legend of Zelda: Link's Awakening ... holy fucking shit, jestem w. Zerknąłem na kolejkę, aby określić jak długo można czekać; "nie wygląda na tak długą". Wskoczyłem do kolejki z podekscytowaniem i godzinę później dostałem możliwość zagrania w demo! Ok, moje umiejętności oceny linii może użyć trochę pracy.

Gra, "Link's Awakening," jest remake GameBoy klasycznego i było fantastyczne. Gra całkowicie oddaje ducha i poczucie oryginału, a ja czułem się jakbym był dzieckiem ponownie grając w tę grę po raz pierwszy. I nawet dostał złapany na jednym z pierwszych zagadek, że wszyscy inni breezed przez ... klasyczny. Jeśli nigdy nie grałeś w tę klasyczną grę Zelda, gorąco polecam sprawdzenie tej gry.

Cole próbuje zdobyć ten cholerny miecz w The Legend of Zelda Link's Awakening

Sekcja gier była świetna, ale nadszedł czas, aby przejść do następnej rzeczy; znalezienia naszych przyjaciół z Press X to Get High, BeN64 i Snake the Jake. Po zbadaniu morza cosplayerów, celebrytów i cosplayerów celebrytów, znaleźliśmy naszych przyjaciół rozmawiających i czarujących tłumy, tak jak oni to robią - nawet dostaliśmy kilka zdjęć z fanami ich show i Bong Mansion!

Cole robi zdjęcia z Press X to Get High i ich fanami

Następnie odbyła się moja ulubiona część Fan Expo - zakupy na okazje. Expo ma mnóstwo sprzedawców do wyboru, oferujących niemal wszystko, o czym można pomyśleć w społeczności fandomowej, od towarów komercyjnych po najwspanialszą sztukę i komiksy w Artist Alley. Ally i ja zdobyliśmy sporo punktów - ona znalazła nieuchwytną figurkę Frankensteina PoP, a ja książki, na które polowałem. Podsumowując, była to bardzo udana podróż przez wiele naw fandomu.

Press X to Get High i Mass Nerder Podcast świetnie się bawią!

Może nie udało nam się dołączyć do niektórych wydarzeń lub paneli z udziałem gwiazd, ale udało nam się zrobić dokładnie to, co chcieliśmy zrobić; powłóczyć się, spotkać i porozmawiać z kilkoma wspaniałymi ludźmi, upolować kilka dobrych okazji i po prostu autentycznie dobrze się bawić. Ale to jest właśnie to, co jest wspaniałe w tym wydarzeniu. Jest tak wiele do zrobienia, że dosłownie każdego dnia można mieć zupełnie inne, ekscytujące doświadczenie.

Dziękujemy Conspiracy Comics za danie nam szansy sprawdzenia tego ogromnego wydarzenia. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co Fan Expo Canada ma w zanadrzu na następne 25 lat!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl