Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Mass Nerder świętuje 150 rocznicę z występem na żywo z Michaelem Walshem

Mass Nerder świętuje 150 rocznicę z występem na żywo z Michaelem Walshem

Mass Nerder, długo działający podcast o ziołach i popkulturze świętuje swój 150. odcinek z udziałem Michaela Walsha z Marvel Comics.

Gospodarze Mass Nerdera przesiadują w piwnicy Bong Mansion - Photo By James Heaslip

HISTORIA PODCASTU MASS NERDER

Mass Nerder Podcast, którzy obchodzą swój milowy 150-ty odcinek, to Hamilton oparty nafaszerowany ziołami gier wideo, komiksów i filmów podcast współgospodarzony przez Ben Rispin z "Into The Weeds", Cos-player, Ally Blundy, muzyk James Cubby Nelan (Urodzony w latach 80. / The Reason), oraz pisarza / producenta Cole Rispin (patrz Nerdy Lasagna), który jest również głównym twórcą cotygodniowego podcastu. The show, pierwotnie współtworzony przez braci Rispin jako nieudany pilot telewizyjny dla nieistniejącego już BITE TVbył również współprowadzony przez Blundy'ego i tam rozkwitła ich przyjaźń.. Lata później, show została na nowo zdefiniowana przez Cole Rispin jako podcast z ówczesnym współgospodarzem i aktorem głosowym, Mattem Barnesem. Wkrótce po kilku pierwszych odcinkach zostały nagraneCole poprosił Blundy'ego o powrót. Po kilkunastu odcinkach więcej, Barnes postanowił ustąpić, aby skupić się na jego karierze aktorskiej głosu, który kwitnie. OstatecznieSeria regularne Ben Rispin przyszedł jako trzeci współgospodarz. Z tym składem program był kontynuowany przez ponad rok. Wśród gości znalazłyby się zespoły i artyści tacy jak Sumo Cyco's Skye Sweetnam, twórcy komiksów Michael Walsh, Matt Ryan Tobin, Ghoulish Gary Pullin i wielu innych..

Ally Blundy i Ben Rispin w 2009 roku, na planie oryginalnego Mass Nurder.

W końcukolejny regularny serii, James "Cubby" Nelan dołączył do pokazu, aby wypełnić. W tym czasie Ben często podróżował ze swoją pracą. Teraz, w 2020 roku, pokaz niedawno wydany swój 150. odcinek i ogłosił za pośrednictwem grupy na Facebooku, że będą świętować przez gospodarza ich bardzo pierwszy pokaz na żywo. Impreza odbędzie się w jednym z ulubionych wodopojów grupy, Arcade Hamilton. Arcade to retro-arcydzieło dla dorosłych znane z dobrej muzyki, świetnego pinballa i jednych z najlepszych pizz wmieście.

PIERWSZY W HISTORII KONCERT NA ŻYWO

W programie nażywowystąpi stały bywalec serii, Michael Walsh. Walsh, który również pochodzi z Hamilton, w ostatnich latach stał się jednym z ulubionych ilustratorów, twórców i pisarzy przemysłu komiksowego.. Walsh jest Eisner i Shuster nominowanym artystą, który w 2013 roku współtworzył serię komiksów IMAGE COMEBACKktóra wkrótce ma być głównym filmem kinowym.. Od tego czasu współpracował m.in. MARVEL COMICS nad takimi właściwościami jak. Gwiezdne wojny, Spider-Man, Avengers, oraz X-Men. Do jego wydawców należą również DARK HORSE, VALIANT, Archie Comics, TITAN, DC Comics, BOOM i IDW.. Ostatnio Walsh zilustrował crossoverowe wydarzenie Dark Horse i DC Comics - Black Hammer i Justice league.. W spersonalizowanej wiadomości na Facebooku, Cole Rispin miał to do powiedzenia na temat kamienia milowego: "Nie mogę uwierzyć, że Mass Nerder osiągnął nasz kamień milowy w postaci 150. odcinka. Jak na podcast, w którym był zachwycony dotarliśmy do odcinka 10, powiedziałbym, że nieźle! Zaczęliśmy ten podcast w piwnicy mojej matki, potem przenieśliśmy się do Halo Studio, a następnie do Bong Mansion. Mieliśmy szczęście współpracować z Puff Digital i Higher Mentality. To był absolutny zaszczyt poznać i przeprowadzić wywiady z jednymi z najfajniejszych ludzi w okolicy. Zdjęcia (w załączniku) to tylko kilka z niesamowitych gości, których mieliśmy. Moi współgospodarze są zawsze niesamowici i są zawsze najjaśniejszą częścią mojego tygodnia. Uwielbiam robić z wami ten program. Dziękuję wszystkie naszym przyjaciołom, rodzinie i fanom, którzy słuchali i wspierali nas przez te wszystkie lata. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyszłość ma dla nas w zanadrzu. Oto do następnych 150 odcinków!"

KUP BILETY TUTAJ

Impreza na żywo odbędzie się w niedzielę, 1 marca w Arcade w Hamilton. Bilety dostępne tutaj. Podczas gdy w Arcade Hamilton nie można spożywać trawki, prawo prowincji Ontario zezwala na palenie na ulicy. Można spekulować, że przed wejściem na salę odbędzie się konsumpcja, a gospodarze zapraszają uczestników, by dołączyli do nich wcześniej i się przywitali.

Bilety na Mass Nerder Live with Michael Walsh są już dostępne

Tegorocznyodcinek Mass Nerder jest dostępny tutaj: