Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Malawi legalizuje medyczną marihuanę, aby pobudzić gospodarkę

Malawi legalizuje medyczną marihuanę, aby pobudzić gospodarkę

W zeszłym tygodniu Malawi zalegalizowało medyczną marihuanę. Jednym z głównych powodów było pobudzenie gospodarki. Kraj szukał alternatywy dla uprawy tytoniu, która jest ważną częścią gospodarki kraju. W Malawi spada zapotrzebowanie na produkty tytoniowe. Malawi zaczęło szukać alternatywy i zaczęło uprawiać konopie.

Medyczna marihuana została zalegalizowana w Malawi

Malawijskie przepisy zostały zmienione w ramach afrykańskiej zmiany nastawienia do marihuany. W RPA, Zimbabwe i Zambii istniały wcześniej przepisy pro-konopne.

Czwartkowa ustawa zezwalająca na uprawę do celów przemysłowych i medycznych została uchwalona przez malawijski parlament.

Legalizacja tej uprawy zwiększy wzrost gospodarczy, ponieważ zdywersyfikuje gospodarkę i zwiększy eksport krajowy. Jest to szczególnie ważne w okresie spadku eksportu tytoniu.

-powiedział minister rolnictwa Kondwani Nankhumwa.

Nowe prawo w Malawi pozwala na uprawę konopi indyjskich do celów medycznych i konopi włóknistych do celów przemysłowych. Aby licencjonować uprawę, przetwarzanie, przechowywanie, eksport i dystrybucję konopi, zostanie powołany organ regulacyjny. Będzie on również wydawał pozwolenia dla instytucji i firm na prowadzenie badań naukowych.

Rekreacyjna marihuana jest nadal nielegalna

Niestety, przepisy legalizują marihuanę tylko do celów medycznych. Posiadanie i uprawa marihuany do celów rekreacyjnych są nadal nielegalne i podlegają surowym karom.

Nielegalna uprawa, przetwarzanie lub dystrybucja marihuany może skutkować wyrokiem do 25 lat pozbawienia wolności i grzywną w wysokości prawie 70 000 dolarów.

Podczas gdy ustawodawcy omawiali ustawę w Parlamencie, policja w Nkhotakota rozpalała (czytaj niszczyła), trzy tony marihuany, które zostały skonfiskowane od dealerów.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl