Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Legalność Marihuany

Legalność Marihuany

Wielu ludzi marihuanę kojarzy jedynie z lekkim narkotykiem, aczkolwiek konopia indyjska to często jedyny środek leczniczy, który uśmierza ból u osób chorych na raka lub stwardnienie rozsiane. Marihuana budzi ogromne kontrowersje, a legalizacja jej posiada zarówno zwolenników jak i przeciwników. Na tę chwilę obowiązujące prawo w Polsce zakazuje import, hodowlę oraz posiadanie konopi indyjskiej. Prawo to jest regulowane ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii. Co więcej, dysponowanie narkotykiem niesie ze sobą konsekwencje prawne, w tym pozbawienie wolności do 3 lat, a za jego rozpowszechnianie grozi kara aż dziesięciu lat więzienia. Niemniej jednak prawo nie przewiduje konsekwencji z posiadania nasion, które nie zawierają żadnych substancji halucynogennych. Dlatego też w sieci można znaleźć ogromną ilość producentów tego typu ziaren. Ci z kolei, zastrzegają, że nie są odpowiedzialni za dalsze postępowanie klientów oraz zaznaczają, że udostępniają ziarna jedynie w celach kolekcjonerskich.

Rzeczywiście marihuana budzi zarówno kontrowersje, ale i fascynacje. Dlatego w całej Polsce i na świecie przybywa amatorów, kolekcjonerów tej niepozornej rośliny. Warto zatem zapoznać się z historią uprawy konopi na całym świecie. Mimo ogromnego zainteresowania, wielu prób prześcignięcia Urugwaju to ten kraj jako pierwszy na świecie zalegalizował marihuanę. Chodzi tu nie tylko o posiadanie, ale i rozpowszechnianie i hodowlę konopi indyjskiej. Co wcale nie oznacza, że hodowla nie reguluje prawa, ponieważ państwo zezwala na uprawę nie większą niż sto krzewów rocznie na średnio pięćdziesiąt osób. W Europie prekursorami legalizacji od niedawna są Czechy oraz Holandia.W tych krajach masowa produkcja jest nielegalna, jednak prawo zezwala uprawę na tzw. własny użytek. Stany Zjednoczone zdecydowały się na podjęcie kroków legalizacyjnych dopiero dwa lata temu, pozwalając obywatelom stolicy na korzystanie z właściwości marihuany zarówno w celach medycznych jak i rozrywkowych.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl