Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Kolorado: Przemysł konopny sponsoruje autostrady

Kolorado: Przemysł konopny sponsoruje autostrady

Przemysł konopny w Kolorado sponsoruje autostrady. Pokrywa koszty sprzątania po nich. Połowa autostrad w stanie została utrzymana przez firmy, które zarabiają na rekreacyjnej marihuanie. Firmy, które zarabiają na rekreacyjnej marihuanie mogą umieszczać przy zjazdach z autostrad znaki ze swoim logo. Dlatego też wybrały taką formę reklamy.

Prawo reklamowe a przemysł konopny

Kolorado ma rekreacyjną marihuanę legalną od dłuższego czasu. Jednak branża ta jest ściślej regulowana niż inne sektory. Reklama marihuany jest ściśle zabroniona, podobnie jak reklama. Reklamy w telewizji, radiu i w mediach nie są dozwolone, chyba że nadawca może udowodnić, że grupa docelowa to głównie osoby w wieku 21 lat lub starsze.

Ale przedsiębiorcy z branży konopi znaleźli sposób, aby to obejść. Clean Colorado to kampania, którą stworzyło Kolorado. Przedsiębiorcy mogą sponsorować utrzymanie głównych dróg stanu poprzez program CC. Za udział w tym programie otrzymują prawo do chwalenia się poprzez stawianie tabliczek. Przy zjazdach na autostrady postawiono tablice z ich logo, które jasno wskazywały, czym zajmuje się firma.

Przepisy Clean Colorado są odrębnym prawem. Zakaz reklamy ich nie dotyczy. Nie spodziewali się, że podmioty będą je wykorzystywać w ten sposób. Dlatego dystrybutorzy i producenci marihuany zaczęli masowo poruszać się po autostradach.

Specjaliści od rynku reklamowego twierdzą, że znaki na autostradach cieszą się większą popularnością niż tradycyjne reklamy. Mogą okazać się skuteczniejszą reklamą niż tradycyjne billboardy.

Firmy z branży konopi indyjskich zarządzają obecnie 66% wszystkich autostrad stanu Kolorado.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl