Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Kiedy możemy spodziewać się nowych dostaw do aptek, w których zabraknie medycznej marihuany?

Kiedy możemy spodziewać się nowych dostaw do aptek, w których zabraknie medycznej marihuany?

W wielu aptekach kończy się zapas medycznej marihuany. Jeszcze raz. Jaki jest najlepszy czas, by spodziewać się kolejnej dostawy suszu? I jakie są przyczyny niskiej dostępności leku w polskich aptekach. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Kończy się zapas medycznej marihuany w aptekach

Zarówno w hurtowniach, jak i w aptekach kończą się obecnie produkty firm Aurora i Spectrum Cannabis.

Pacjenci znów zostali bez leku .... Zerowy stan magazynowy w większości aptek w Polsce.... Po ostatnim niedoborze miałem nadzieję, że taki stan już się nie powtórzy .... K@&#a A jednak,! ! Najgorsze jest to, że ludzie, którzy najbardziej potrzebują tego leku, nie potrafią poradzić sobie z bólem lub umierają, by podzielić się swoimi odczuciami na ten temat. Drama Oby surowiec jak najszybciej wrócił do aptek - czytaj wczorajszy wpis Bartka Zalewa, farmaceuty konopnego

Kiedy apteki uporają się z suszą?

Pacjenci są zmuszeni do korzystania z czarnego rynku albo muszą na razie uzbroić się w cierpliwość. Pacjenci, którzy rozpoczęli terapię i nie są w stanie jej przerwać, mogą być zmuszeni albo zaopatrywać się na czarnym rynku, albo udać się do dilera.

Susz Aurory, który trafi na polski rynek, pochodzi już z Danii. Partia, która zostanie wysłana do Polski jest już zapakowana i znajduje się w Niemczech. Pozostaje tylko przeszkoda w postaci zakończenia i wydania polskich procedur. O tym, kiedy formalności zostaną zakończone, poinformujemy hurtowników, a partia zostanie wydana w pierwszych dniach przyszłego tygodnia.

Susze z Canopy Growth/Spectrum Therapeutics (czerwony numer.2) będą musiały poczekać nieco dłużej. Trwają testy partii surowca, który mógłby trafić na polski rynek. Jeśli wyniki spełnią normy, produkt powinien trafić do polskich hurtowni w ciągu kilku tygodni.

Ze względu na surowe przepisy dotyczące dopuszczalnych odchyleń w stężeniu THC w produkcie, medyczna marihuana nie jest dostępna w Polsce. Normy te są najbardziej rygorystyczne w Europie, co powoduje braki w zaopatrzeniu w Polsce. Więcej informacji na ten temat ma TUT A J.

.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl