Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Kelis poprowadzi program kulinarny dla miłośników marihuany

Kelis poprowadzi program kulinarny dla miłośników marihuany

Kelis, znana artystka, będzie gospodarzem programu kulinarnego o nazwie "Cooked with Cannabis". Zadebiutuje on 20 kwietnia na Netflixie. Oto kilka szczegółów na temat nowego programu artystki.

Kelis poprowadzi program kulinarny, który ma zaspokoić miłośników marihuany

Piosenkarka pochodzi z Nowego Jorku i ogłosiła nowy projekt za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Mój nowy program, Cooked with Cannabis, jest już dostępny na Netflixie! Znając mnie dobrze, wiecie jak bardzo kocham Netflix. To jest spełnienie moich marzeń. To było coś, czego nie chciałem, ale po prostu się stało.

-napisała na koncie Kelis.

W naszym kraju stosowano wiele opresyjnych metod wobec różnych grup ludzi. Jednak ten temat ma dla nas znaczenie kulturowe.

-dodaje

Cooked With Cannabis będzie zawierał sześć odcinków. Kelis będzie współgospodarzem programu wraz z Leatherem Storrsem. Trzech profesjonalnych szefów kuchni będzie rywalizować o wygranie 10 000 dolarów w każdym odcinku. Szefowie będą mieli za zadanie przygotować najlepszy trzydaniowy posiłek z konopi. Goście zostaną zaproszeni do degustacji dań konkursowych podczas show. Na kolacji pojawią się między innymi Too $hort, Ricky Lake i El-P z Run The Jewels.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 20 kwietnia, o godzinie 4/20.