Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Do czego jest używana medyczna marihuana?

Do czego jest używana medyczna marihuana?

Istnieją różne sposoby wykorzystania medycznego naczynia i często jest ono używane do leczenia następujących schorzeń:

 • Utrata apetytu
 • choroba Alzheimera
 • choroba Leśniowskiego-Crohna
 • Rak
 • Zaburzenia odżywiania się
 • Warunki zdrowia psychicznego
 • Jaskra
 • Skurcze mięśni
 • Stwardnienie rozsiane (sclerosis multiplex)
 • Ból
 • Mdłości

Chociaż obecnie nie udowodniono jeszcze, że może ona pomóc w niektórych z tych schorzeń, wiadomo, że marihuana zmniejsza przewlekły ból, wymioty i nudności w wyniku chemioterapii.

Przyjrzyjmy się kilku twardym faktom i liczbom, które pokazują, że marihuana medyczna, która jest prawidłowo uprawiana i podawana w odmierzonych dawkach - w przeciwieństwie do zakupu rekreacyjnego garnka, który może mieć różny poziom składników aktywnych - może pomóc w różnych warunkach medycznych.

Ulga na mdłości. Udowodniono, że syntetyczne wersje THC łagodzą mdłości u chorych na AIDS, co znaleziono w badaniu przeprowadzonym w szpitalu św. Jana w Tulsie. U 38% pacjentów przyjmujących pięć mg Marinolu, leku zawierającego marihuanę, dziennie przez okres sześciu tygodni stwierdzono, że ich nudności zmniejszyły się, a apetyt wzrósł w porównaniu z 8% osób, którym podano placebo.

Jeśli chodzi o leczenie nudności związanych z nowotworami, przegląd w Szwajcarii wykazał, że leki na bazie marihuany działają lepiej niż regularnie stosowane leki przeciwbólowe podczas chemioterapii.

Zmniejszenie bólu nerwów. Często pacjenci z takimi schorzeniami jak urazy rdzenia kręgowego, AIDS i cukrzyca cierpią z powodu palącego bólu stóp i rąk. Przegląd kilku badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Kalifornijski w San Francisco wykazał, że palenie tytoniu może zapewnić takim pacjentom ulgę w bólu.

Ulga w stwardnieniu rozsianym. Być może słyszałeś o Sativexie, aerozolu doustnym, który zawiera THC i CBD. Brytyjskie badanie 66 osób z MS wykazało, że 42 procent badanych osób doświadczyło ulgi w bólu po zażyciu leku, co jest w ostatnich etapach amerykańskich badań klinicznych. Uważa się go również za skuteczne leczenie sztywnych i napiętych mięśni, co jest objawem SM.

Marihuana bogata w CBD jest również uważana za bardziej użyteczną w sytuacjach takich jak leczenie dzieci, a także była badana jako leczenie padaczki i schizofrenii. Na przykład badanie leków na bazie konopi indyjskich w grupie 27 młodych ludzi doprowadziło do 50-procentowej redukcji napadów padaczkowych opornych na leczenie.

To tylko niektóre z medycznych zastosowań marihuany, a jej zastosowanie w medycynie rośnie z każdym dniem.

Jak zdobyć medyczną marihuanę?

Aby uzyskać medyczną marihuanę, należy być w kraju, w którym jest ona legalna i otrzymać rekomendację od zatwierdzonego lekarza. Musisz również cierpieć na chorobę lub schorzenie, które kwalifikuje Cię do stosowania leku, przy czym każdy stan ma swoją własną listę kwalifikujących się warunków. Może być również konieczne uzyskanie karty identyfikacyjnej doniczki medycznej lub dodanie jej do bazy danych marihuany medycznej, aby można było kupić lek w poradni.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl