Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

DIY: Nail Polish Bong - Jak dekorować

DIY: Nail Polish Bong - Jak dekorować

Nail polish marbling jest wszystko wściekłość. Woda marmurkowe paznokcie, kubki, talerze, etui na telefony komórkowe. A teraz twój bonga.

Nie musisz wychodzić z domu, no chyba, że po lakier do paznokci. Bo to jest czas rzemiosła! Weź swoich przyjaciół, kilka ulubionych kolorów i oczywiście swoje ulubione zioło. Przypomnij swoim przyjaciołom, że to BYOB (Bring Your Own Bong). Czas zrobić Nail Polish Bong! To jest przyniesione do Ciebie mój Chronic Crafter.

Nail Polish Bong

Do tego rzemiosła:

  • oczywiście bonga
  • lakier do paznokci (tyle ile chcesz, w tym brokat)
  • wiaderko, w którym zmieści się bonga
  • gorąca woda
  • wykałaczki, drut, bobby pin, widelec (wszystko zależy od Ciebie)
  • powietrze suche gliny lub ręcznik papierowy
  • spray uszczelniacz

Instrukcje:

Po pierwsze, musisz zatkać otwór bonga. Możesz użyć do tego suchej glinki. Niektórzy wybierają zamiast tego ręcznik papierowy. Upewnij się, że zatkałeś otwór na dym i otwór na miseczkę, ponieważ będzie on wchodził bezpośrednio do wody, a nie chcesz przecież, aby w bongu znalazł się lakier do paznokci!

Następnie napełnij wiadro gorącą wodą (jest to zbyt pomocne zarówno dla efektu marmuru jak i suszenia). Powoli wlej swój lakier do paznokci na powierzchnię wody. Weź wykałaczkę i wbij ją do miski i zawiruj lakierem do paznokci.

HM TIP:

Musisz to zrobić szybko, bo inaczej woda się ochłodzi i lakier do paznokci będzie się zlepiał - natychmiastowy high killer!

Następnie zanurz bonga w mieszance wody i lakieru do paznokci i obróć je dookoła. Dodatkowo, upewnij się, że każda strona jest pokryta lakierem i uważaj, aby się nie rozmazał. Połóż na płaskiej powierzchni i usuń glinkę. I pozostaw bonga do wyschnięcia. Ta praca nie jest trwała. Możesz znaleźć uszczelniacz w sprayu, aby utrzymać go na miejscu. To pomoże chronić go podczas czyszczenia z powodu alkoholu.

HM TIP: To rzemiosło jest dobre przy otwartych oknach i świeżym powietrzu w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie zapomnij zwinąć swojego ulubionego szczepu w jointa na czas rzemiosła. 0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl