Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

Borys Budka: Popieram referendum w sprawie medycznej marihuany

Borys Budka: Popieram referendum w sprawie medycznej marihuany

Nowy szef Platformy Obywatelskiej poparłby referendum w sprawie legalizacji marihuany. Odpowiadając na pytania internautów powiedział, że poparłby referendum w sprawie legalizacji marihuany. Jedno z pytań dotyczyło marihuany i Budka odpowiedział na nie, podobnie jak na inne pytania o to, czy kiedykolwiek jej używał.

Podczas rozmowy polityk przyznał, że "problem z nią" to coś, co osobiście ma. Czyżby lider największej partii opozycyjnej nie znał się na temacie, który dotyczy tak dużej liczby obywateli?

"Nigdy nie paliłem w całym swoim życiu. Nie paliłem z powodu sportu, ani papierosa, ani żadnych innych rzeczy.

-Boris Budka.

Budka: Popieram referendum dotyczące legalizacji marihuany

Szef PO popiera legalizację medycznej marihuany w Polsce. Borys Budka stwierdził jednak, że popiera referendum w sprawie legalizacji marihuany rekreacyjnej.

"W przypadku tej kwestii skierowałbym ją do referendum. Zapytałbym Polaków o ich zdanie. Są pewne rzeczy, co do których wszyscy powinniśmy się zgodzić. To nie jest tak, że każdy ma swoje zdanie; ja nie jestem ostatnią osobą, która chciałaby je narzucić."

Głowa Platformy mówiła tak.

Budka stwierdził również, że obawia się skutków legalizacji, która umożliwiłaby młodzieży łatwiejszy dostęp do marihuany. Wszystkie statystyki pokazują, że marihuana jest znacznie mniej popularna wśród młodych ludzi w krajach, gdzie można ją legalnie kupić. Powiedział, że rozumie argument, że handlem marihuaną zajmują się grupy przestępcze.

"Moim zdaniem należy mieć głos Polek i Polaków. Z tą instytucją (referendum - przyp. red.) należy się kontaktować w sprawach kluczowych, które mogą wywoływać emocje.

zwrócił uwagę Budka.

Jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii? Weź pod uwagę, że referendum w sprawie legalizacji marihuany byłoby wiążące dla rządu, gdyby frekwencja była większa niż 50%. Na przykład przy okazji wyborów prezydenckich, które odbędą się już za kilka tygodni. Zachęcamy do wypowiedzi w komentarzach.

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl