Oferujemy feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do celów kolekcjonerskich. Dołącz do innych kolekcjonerów i wybierz nasiona najlepszej jakości od farmanasion.pl!

7 powodów, dla których trawka jest stworzona dla kobiet

7 powodów, dla których trawka jest stworzona dla kobiet

Nauka pokazuje, że kobiety powinny palić więcej, aby zadbać o swoje zdrowie.

Do niedawna przemysł marihuany i baza klientów były zdominowane przez mężczyzn. Ale teraz, kiedy przemysł ten zaczyna się rozwijać, a punkty sprzedaży pojawiają się na całym świecie. Ponadto, obserwujemy zmiany demograficzne wśród użytkowników marihuany. Wreszcie, kobiety są uznawane za pacjentów. I to z dobrych powodów. Oto dlaczego zioło jest przeznaczone dla pań!

7 powodów, dla których zioło jest stworzone dla kobiet

1. Zmniejsza niepokój i stres

via Ask Dr.Manny

Kobiety są dwa razy bardziej narażone na uogólnione zaburzenia lękowe niż mężczyźni. Tak wynika z danych Amerykańskiego Stowarzyszenia Lęku i Depresji (Anxiety and Depression Association of America). W rzeczywistości, depresja poporodowa, ciąża, zmiany hormonalne i presja społeczna są winne. Dlatego też, kobiety powinny korzystać z właściwości marihuany, które pozwalają im się zrelaksować, zmniejszyć ból i napięcie oraz zredukować lęk. Ponadto, naukowcy odkryli, że marihuana ma głęboki wpływ na układ endokannabinoidowy mózgu. Co więcej, pomaga to w regulowaniu lęku i stresu.

2. Poprawia życie seksualne

Ponieważ marihuana zmniejsza niepokój, jest to świetna opcja dla kobiet, które w przeciwnym razie mają problemy z obniżeniem swoich zahamowań lub proszeniem o to, czego potrzebują od partnera. Ze względu na swoje relaksujące działanie, marihuana może prowadzić do zwiększenia pożądania i zmysłowego dotyku. W rezultacie, bliskość z partnerem zwiększy przyjemność seksualną i satysfakcję. Wykazano również, że marihuana zwiększa doznania fizyczne, a nawet wzmacnia orgazmy poprzez zwiększenie przepływu krwi. Plus, to prowadzi do niektórych dość kreatywnych pomysłów!

3. Utrzymanie wagi

via Slyng

Pomimo reputacji marihuany jako środka wywołującego u większości ludzi apetyt, naukowcy odkrywają, że regularni konsumenci zioła mają niższy wskaźnik BMI i mniejszy obwód talii. Co więcej, kobiety mają niższe ryzyko otyłości i łatwiej im utrzymać wagę. W rzeczywistości, THC stymuluje nasz metabolizm i pozwala organizmowi lepiej rozkładać węglowodany.

4. Kobiety szybciej się naćpają

via The Pulse

Badania wykazały, że kobiety mają zwiększoną wrażliwość na marihuanę ze względu na produkcję estrogenu. Jest to szczególnie prawdziwe podczas kobiecego okresu owulacji. Należy jednak pamiętać, że kobiety również szybciej budują tolerancję na marihuanę. Tak więc długotrwałe użytkowniczki w końcu będą miały zwiększone użycie.

5. Pomaga w zasypianiu

Kobiety częściej cierpią na bezsenność niż mężczyźni, głównie z powodu zmian hormonalnych i reakcji organizmu na stres. Mężczyźni są skłonni do nadmiernego snu w czasach stresu. Z drugiej strony, kobiety są bardziej narażone na problemy ze snem i bezsenność. W rzeczywistości, zdolność marihuany do wywoływania snu jest jedną z jej najlepszych cech. Co więcej, jest to o wiele lepsza opcja w porównaniu z efektami i niebezpieczeństwami związanymi z tabletkami nasennymi.

6. Symptomy PMS

via The Natures Farmacy

To jest bardzo ważne. Kobiety cierpią z powodu tego bólu na całym świecie. PMS powoduje wzdęcia, migreny, skurcze miesiączkowe, bóle głowy, uderzenia gorąca, dreszcze, drażliwość i zaburzenia snu. I wszystkie te dolegliwości można złagodzić paląc trawkę. Biorąc pod uwagę podobieństwo molekularne rośliny do estrogenu, zioło pomaga ustabilizować hormony. Z drugiej strony, leki na ból miesiączkowy prawie nie pomagają w leczeniu objawów. W rzeczywistości marihuana jest tak skuteczna w łagodzeniu PMS, że kilka firm zajmujących się medyczną marihuaną tworzy teraz produkty, które specjalnie leczą PMS i PMDD. Preparaty do stosowania miejscowego i okłady są wiodącym środkiem leczniczym dla kobiet i ich skurczów.

7. Złagodzenie objawów ciąży

Używanie marihuany w czasie ciąży jest coraz bardziej kontrowersyjnym tematem. Zwłaszcza, że legalizacja jest coraz powszechniejsza w Stanach Zjednoczonych, coraz więcej kobiet sięga po marihuanę, aby złagodzić objawy ciąży. Podczas gdy stosowanie jakichkolwiek substancji nie jest zalecane w czasie ciąży, wiele kobiet zgłasza palenie marihuany w celu zwalczania porannych mdłości. Badania nie zostały jeszcze przeprowadzone, aby udowodnić korzyści z tego płynące. Upewnij się, że porozmawiasz z lekarzem przed użyciem marihuany w ciąży.

5 1 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Sklep internetowy Farma Nasion oferuje jedynie najlepszego gatunku nasiona marihuany. Zapraszamy na miłe zakupy,

Zespół Farma Nasion 

Kwas askorbinowy - zobacz na vitac.pl