Nasiona od Dutch Passion

Z dnia na dzień przybywa pasjonatów nasion konopi. Każdy szanujący się kolekcjoner ziaren konopi indyjskiej zdaje sobie sprawę o wysokiej jakości nasion od Dutch Passion tym samym jest to nie lada gratka dla zbieraczy.

Czym jest Dutch Passion?

To przedsiębiorstwo którego historia sięga końca lat 90. ubiegłego wieku. Od dekad specjalizuje się w tworzeniu nowych odmian ziaren marihuany, a jej największym sukcesem okazało się wyprodukowanie nasion feminizowanych. Do najbardziej znanych i pożądanych odmian, zaliczyć trzeba: Euforię, Blueberry oraz Mazar Dutch. Jednak ich jakość to nie wszystko, równie ważne jest przechowywanie i opakowanie, zabezpieczające ziarna przed zniszczeniem. Nasza forma również dba o to, by wszystkie pestki były przechowywane w odpowiednich warunkach i pakowane próżniowo. Bez wątpienia nasiona od Dutch Passion są najbardziej znanym produktem wśród kolekcjonerów ziaren konopi indyjskiej.

​W trosce o ich zadowolenie, firma oferuje zarówno odmiany indoor, jak i outdoor oraz autoflowering. Spośród ciekawszych gatunków można wymienić chociażby takie nasiona, jak: Blueberry, Ultra Skunk, Mekong High, Euforia, White Widow, Mazar Dutch oraz Strawberry Cough. Od dwóch dekad nasiona od Dutch Passion są gwarancją najwyższej jakości. Tym samym, należy pamiętać, że hodowla i posiadanie marihuany jest nielegalna na terenach środkowej Europy. Sklepy internetowe nie uczestniczą w działaniach poza polskim prawem, prezentują jedynie obiekty kolekcjonerskie najwyższej jakości.

9 grudnia 2015